Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 листопада, 07:44:49

На автомобільних дорогах М-01, М-02 та Н-27 найчастіше трапляються ДТП, - дослідження поліції Чернігівської області

27.07.2021   09:18Агенцiя

У результаті аналізу дорожньої обстановки за 2020 рік та перше півріччя 2021 року поліцейські визначили три місця концентрації ДТП: автомобільні дороги М01 "Київ — Чернігів — Нові Яриловичі", М02 "Кіпті — Глухів — Бачівськ" та Н27 "Чернігів — Мена — Сосниця — Грем’яч".

"З 20 липня до 20 серпня на території Чернігівської області тривають профілактичні заходи під назвою "Безпечні автомобільні дороги". У цей період багато громадян їдуть на відпочинок та назад. Тому поліція Чернігівщини збільшила кількість патрульних екіпажів на найбільш аварійних ділянках доріг", — розповідає начальник Управління превентивної діяльності ГУНП в Чернігівській області Олексій Дяговець, — До речі, наприкинці 2020 року був розроблений план щодо зниження кількості ДТП на території області. Завдяки чому кількість ДТП як з травмованими, так і з загиблими знизилася на 10-15%".

Щоденно дороги області патрулюють понад 30 екіпажів патрульних. За 6  днів профілактичних заході під назвою "Безпечні дороги" вони склали 658 постанов на водіїв за порушення правил дорожнього руху, з них 59 — за керування транспортом у стані сп’яніння.

Окрема увага приділяється вантажним автомобілям, які при температурному режимі повітря більше 28°C курсують дорогами державного значення з вантажем понад 24 тонни. Поліція закликає водіїв великогабаритних машин у спекотну погоду залишатися на спеціальних майданчиках для відстою транспортних засобів. Перелік та місцезнаходження таких майданчиків ви можете знайти ТУТ.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області
 

Останні новини Чернігівщини

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини