У міській раді презентували промопродукцію про Чернігів
2 листопада під час прес-конференції заступника Чернігівського міського голови Анни Романової презентовано нову промопродукцію про місто Чернігів.
А.Романова зазначила, що робота над створенням якісного рекламного продукту про Чернігів, який сприятиме формуванню позитивного іміджу міста та його туристичної привабливості, тривала протягом останнього року.
Як результат, створено три відеоролики, в яких відображено багату історико-культурну спадщину древнього Чернігова як найдавнішого міста Європи з відомими на весь світ храмами. Автори відеоматеріалів, які взяли участь у заході, ознайомили присутніх із процесом створення та головною ідеєю свого відеопродукту.
Зокрема, керівник комунального підприємства “Телерадіоагентство “Новий Чернігів” Ольга Капустян повідомила, що над фільмом “Невідомий Чернігів”, автором якого є Світлана Шеремет, працювали півроку. За її словами, творча група намагалась відтворити деякі сторінки багатовікової історії міста, гармонійно переплетеної з сучасністю, та показати красу і велич перлини Сіверського краю. З метою розповсюдження серед найширшої аудиторії відеоролик має 4 версії: українською, російською, англійською і німецькою мовами.
Анна Романова зауважила, що робота над позиціонуванням Чернігова як міста з великим туристичним потенціалом продовжуватиметься й надалі, а створені відеоролики транслюватимуться на національних телевізійних каналах, поширюватимуться у містах-побратимах та за межами країни.
За значний внесок у популяризацію туристичного потенціалу м.Чернігова та високу майстерність автори промопродукції отримали дипломи:
КП ТРА “Новий Чернігів” за фільм “Невідомий Чернігів”
Дмитро Торяник за фільм “Чернігів- time lapse”
Олена Рогова за фільм “Чернігів – the best”.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.
На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28
В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.
Міську стипендію за високі досягнення у навчанні призначили ще двом учням 14:36
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 23 липня ухвалив рішення про встановлення міської стипендії за високі досягнення у навчанні у розмірі 2 100 грн ще двом учням закладів загальної середньої освіти.
Конкурсний комітет визначив перевізника на автобусний маршрут №29С 14:24
24 липня у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання тимчасового міського конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.
В’ячеслав Чаус зустрівся з прикордонниками, які працюють на Семенівському напрямку 13:33
Очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус працював на північних рубежах області, де разом із начальником 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Олександром Павликом перевірив готовність підрозділів, які виконують завдання на Семенівському напрямку.