Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 13:41:38

У міській раді презентували промопродукцію про Чернігів

03.11.2012   12:10

2 листопада під час прес-конференції заступника Чернігівського міського голови Анни Романової презентовано нову промопродукцію про місто Чернігів.

А.Романова зазначила, що робота над створенням якісного рекламного продукту про Чернігів, який сприятиме формуванню позитивного іміджу міста та його туристичної привабливості, тривала протягом останнього року.

Як результат, створено три відеоролики, в яких відображено багату історико-культурну спадщину древнього Чернігова як найдавнішого міста Європи з відомими на весь світ храмами. Автори відеоматеріалів, які взяли участь у заході, ознайомили присутніх із процесом створення та головною ідеєю свого відеопродукту.

Зокрема, керівник комунального підприємства “Телерадіоагентство “Новий Чернігів” Ольга Капустян повідомила, що над фільмом “Невідомий Чернігів”, автором якого є Світлана Шеремет, працювали півроку. За її словами, творча група намагалась відтворити деякі сторінки багатовікової історії міста, гармонійно переплетеної з сучасністю, та показати красу і велич перлини Сіверського краю. З метою розповсюдження серед найширшої аудиторії відеоролик має 4 версії: українською, російською, англійською і німецькою мовами.

Анна Романова зауважила, що робота над позиціонуванням Чернігова як міста з великим туристичним потенціалом продовжуватиметься й надалі, а створені відеоролики транслюватимуться на національних телевізійних каналах, поширюватимуться у містах-побратимах та за межами країни.

За значний внесок у популяризацію туристичного потенціалу м.Чернігова та високу майстерність автори промопродукції отримали дипломи:

КП ТРА “Новий Чернігів” за фільм “Невідомий Чернігів”

Дмитро Торяник за фільм “Чернігів- time lapse”

Олена Рогова за фільм “Чернігів – the best”.

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.