Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 лютого, 22:58:56

У Чернігові продемонстрували колекцію спеціального одягу для людей з обмеженими руховими можливостями

22.07.2021   09:59Агенцiя

Колекція одягу для людей на інвалідному візку розроблена ТОВ «Гермес–Север» за ініціативою Чернігівського міського громадського об’єднання інвалідів «Шанс».

Представлений одяг, який продемонстрували підопічні геріатричного пансіонату, виготовлений індивідуально, в залежності від розміру людини, її рухових можливостей, типу (ручного та механічного) та розміру інвалідного візка. Весь одяг оздоблений світловідбиваючими стрічками, що забезпечує видимість людини під час пересування у темну пору доби або в умовах поганої видимості.  

Виготовлені моделі, а це дощовики та куртки, подарували підопічним закладу.

В Україні практики пошиття таких речей наразі немає. За приклад підприємство з пошиття одягу взяло європейські зразки.

Останні новини Чернігівщини

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21

5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.

6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46

День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression