Ліснику одного з агролісгоспів області повідомлено про підозру за допущення ним службової недбалості
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури тривають слідчі дії у рамках розслідування кримінального провадження за фактами незаконної порубки лісу, зловживання владою або службовим становищем, а також службової недбалості з боку службових осіб одного з агролісогосподарських підприємств на території колишнього Сновського району.
Зокрема 19 липня повідомлено про підозру ліснику вказаного агролісогосподарського підприємства за ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість).
Установлено, що лісник агролісгоспу, внаслідок службової недбалості допустив незаконну порубку дерев на землях підприємства невстановленими слідством особами. Ці дії заподіяли шкоду державним інтересам на суму понад 265 тис грн.
Як повідомлялося раніше, обласною прокуратурою в рамках розслідування цього кримінального провадження вже направлено до суду обвинувальні акти стосовно чотирьох посадових осіб вказаного підприємства.
Неналежне виконання ними службових обов’язків заподіяло шкоду державним інтересам у розмірі 1,9 млн грн.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.
У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту 09:45
У Чернігові стартує набір на безоплатний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху. Заняття стануть корисними як майбутнім водіям, так і тим, хто хоче впевнено почуватися на дорозі та пригадати ключові правила. Початок навчання — 28 листопада.
Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30
Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).
У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23
20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.
26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20
День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression