Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 21 березня, 17:11:23

У Чернігові цього року відновлять близько 50 тис.кв.м тротуарів

19.07.2021   18:16Агенцiя

У Чернігові наразі за кількома адресами виконуються ремонтні роботи по облаштуванню пішохідних доріжок.

Пріоритет надається тротуарам, де рухається найбільша кількість людей, або якщо виконується ремонт дорожнього покриття. Про це повідомив начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Ярослав Куц.

Такі роботи вже проведені чи будуть проводитись, наприклад, на вул. Шевченка, Космонавтів, Доценка, Мстиславській, Князя Чорного, Хлібопекарській, Малиновського, на перехресті 1-го Травня/Кільцевої, на відрізку від 1-го Травня до Березовського, пр. Перемоги (від Мстиславської до р.Стрижень). Загалом цьогоріч у місті планується відновити близько 50 тисяч квадратних метрів тротуарів.

На доручення міського голови всі роботи виконуються комплексно та якісно, відповідно до вимог та загальноприйнятих стандартів. Зокрема, якщо ширина пішохідної зони мінімум 3 метри, влаштовується й велодоріжка. Плиткою сірого кольору укладають тротуар, червоного – велодоріжку. Інші зони, які попадають між деревами чи перед переходом – чорного.

На вул. Київській спочатку роблять заміну мереж, а потім укладатимуть асфальтне покриття проїжджої частини. Ремонт тротуарів на цій вулиці робитимуть наступного року.

Подібні багатоетапні проєкти виконуються поступово через обмеженість фінансових ресурсів бюджету Чернігівської міської територіальної громади. Та все ж, у місті намагаються з’єднати всі зроблені частини дорожньої мережі. І незабаром буде зроблена геоінформаційна система доріг Чернігова, де будуть відображені й тротуари, велодоріжки, зупинки громадського транспорту.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01

Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.

 Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів

Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56

З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.

20 березня: цей день в Україні і світі

20 березня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини