Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 листопада, 19:07:57

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено нових випадків COVID-19

19.07.2021   17:48Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 19 липня в області не зафіксовано жодного нового випадку COVID-19.

На жаль, маємо один летальний випадок. Від ускладнень, спричинених COVID-19, помер 60-річний чоловік із Чернігівського району. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлого.

За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужали ще 7 осіб: п’ять чернігівців, по одному мешканцю із Ніжина та Бахмацького району. Троє з них перебували на амбулаторному лікуванні.

Загалом на Чернігівщині 57 674 випадки захворювання COVID-19, з них:

– 55 987 пацієнтів одужали;

– 159 — лікуються амбулаторно;

– 41 — перебувають на госпіталізації у медзакладах;

– 1387 летальних випадків;

– 100 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в області проведено понад 900 досліджень.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові психологи Національної поліції, ДСНС та відомчої медустанови організували для поранених бійців сеанс глинотерапії 11:39

У складний період випробувань кожна людина потребує відновлення – фізичного, морального та духовного. А особливо це важливо для наших поранених захисників, які щодня стикаються зі стресовими ситуаціями та високим рівнем психологічного навантаження.

65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35

У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.

SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34

Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31

День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини