Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 квітня, 13:42:53

Аварія на каналізаційній насосній станції

02.11.2012   17:33

02.11.2012 року на каналізаційній насосній станції № 3, що належить КП "Чернігівводоканал", відбувся аварійний скид стічної води внаслідок поломки насосного обладнання.

Це призвело до аварійного скиду стічних вод з каналізаційного колодязя, що знаходиться в м. Чернігові по вул. Д.Ібаруррі, з наступним потраплянням їх у р. Стрижень.

Держінспекторами з охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області відібрані проби води та доставлені в Держекоінспекцію у Чернігівській області для подальших гідрохімічних досліджень.

На даний час КП "Чернігівводоканал" ведуться роботи по ліквідації аварійної ситуації на каналізаційній насосній станції.

Держекоінспекцією здійснюється постійний контроль за станом навколишнього природного середовища  в районі впливу аварійної ситуації.

За результатами виконаних досліджень будуть проведені обрахунки розмірів збитків завданих навколишньому природному середовищу та водним ресурсам.

Також з'ясовуються обставини, які призвели до наслідків аварії та можливість винних осіб для притягнення останніх до відповідальності згідно діючого законодавства.
Держекоінспекцією у Чернігівській області  адміністрацію КП "Чернігівводоканал" зобов'язано в найближчий час ліквідувати аварійну ситуацію з наступною ліквідацією наслідків впливу на водний об'єкт.

Останні новини Чернігівщини

Як провести сесію онлайн та дистанційні засідання органів місцевого самоврядування

Як провести сесію онлайн та дистанційні засідання органів місцевого самоврядування 13:05

В умовах карантинних обмежень постало питання, як безпечно для здоров‘я учасників і оперативно проводити сесії місцевих рад та інші засідання органів місцевого самоврядування

UA: ЧЕРНІГІВ завершив показ серії історичних експедицій-розслідувань

UA: ЧЕРНІГІВ завершив показ серії історичних експедицій-розслідувань "Артефакти" 12:23

Проєкт «Артефакти» виходив на телеканалі UA: ЧЕРНІГІВ з 19 січня до 5 квітня цього року. За цей час глядачі побачили 12 випусків - розслідування історичних загадок Чернігівщини.

Відсьогодні в Україні перевірятимуть на COVID-19 всіх людей з пневмонією - МОЗ

Відсьогодні в Україні перевірятимуть на COVID-19 всіх людей з пневмонією - МОЗ 12:01

В Україні відсьогодні будуть перевіряти на коронавірус всіх людей з пневмонію. Про це на брифінгу повідомив заступник міністра охорони здоров’я - головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Чернігівським рибоохоронним патрулем біля с. Мньов викрито правопорушника з 12 кг незаконно добутої риби

Чернігівським рибоохоронним патрулем біля с. Мньов викрито правопорушника з 12 кг незаконно добутої риби 11:37

Дев’ятого квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками національної поліції та прикордонного загону Чернігівщини викрито правопорушника із забороненими знаряддями лову.