Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 листопада, 17:41:49

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2 655 осіб

15.07.2021   14:25Агенцiя

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 15 липня в області щеплено першою та другою дозою 98 826 осіб.

З них:

- вакциною AstraZeneca – 26 662 (17 999 перша доза + 8 663 друга);

- вакциною CoronaVac – 37 718 (22 839 перша доза + 11 879 друга);

- вакциною Comirnaty (Pfizer-BioNTech) – 37 446 (24 470 перша доза + 12 976 друга).

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2 655 осіб, з них:

- вакциною AstraZeneca – 280 (друга доза);

- вакциною CoronaVac – 1 055: 338 перша доза + 717 друга (маломобільні групи, їхні опікуни, критично важливі структури, ПЕК);

- вакциною Comirnaty (Pfizer-BioNTech) – 1320: 896 перша доза + 424 друга (працівники критично важливих структур державної безпеки (ДСНС, прикордонники), працівники освіти, органів державної влади та місцевого самоврядування)

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини