Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 січня, 12:24:22

Новітні тенденції та перспективи розвитку публічного управління обговорено в обласній раді

15.07.2021   09:11Агенцiя

Профорієнтаційний семінар-практикум для депутатів обласної ради та інших рівнів, посадових осіб місцевого самоврядування 14 липня в обласній раді провели викладачі кафедри парламентаризму Навчально-наукового інституту публічного управління та державної служби Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка.

Звертаючись до викладачів знаного в Україні та за її межами закладу вищої освіти, голова обласної ради відзначила їхній вагомий внесок в загальну справу професійної підготовки кадрів.

Олена Дмитренко наголосила, що чимало публічних осіб Чернігівщини і, зокрема, депутатів та працівників виконавчого апарату обласної ради свого часу успішно закінчили Національну академію державного управління при Президентові України. Здобувши дипломи магістрів європейського зразка, отримавши наукові ступені доктора філософії чи доктора наук, більшість із них успішно застосовують здобуті теоретичні знання у своїй практичній щоденній роботі. Керівник висловила надію, що такими ж фаховими будуть і випускники реорганізованого Навчально-наукового інституту публічного управління та державної служби.

Голова обласної ради висловила сподівання, що семінар-практикум спонукатиме депутатів та посадовців до пізнання та опанування нових знань і сприятиме реалізації стратегії з підготовки лідерів в органах публічної влади Чернігівщини, а озвучена проблематика допоможе врахувати ті чинники, які формують запити нового покоління посадовців та держслужбовців.

Ніна Лемеш, звертаючись до присутніх відзначила, що сучасний світ стрімко змінюється і ці процеси вимагають удосконалення відповідних знань та вмінь публічних службовців, тому вона закликала колег долучатися до навчання та підвищення кваліфікації.

Реалізуючи PR-стратегію «Готуємо лідерів», доктор наук з державного управління, професор, академік Академії економічних наук України, заслужений працівник народної освіти України, державний службовець 1-го ранку Олександр Пухкал присвятив свій виступ проблематиці модернізації публічного управління в Україні, а доктор філософських наук, професор, заслужений працівник освіти України Микола Стадник зупинився на соціально-економічних процесах в державі та пріоритетах підготовки кадрів публічного управління.

Науковці детально ознайомили присутніх із умовами навчання, особливостями та основними етапами цьогорічної вступної кампанії, вимогами до здобувачів освіти, а також розповіли про можливості для професійного зростання, які відкриваються перед слухачами інституту.

Учасники заходу обмінялися думками стосовно сучасних підходів з організації публічного управління в Україні, синергії багаторівневого врядування, розвитку системи професійного навчання управлінських кадрів і зійшлися в одностайній думці, що подібні до сьогоднішнього заходи стануть поштовх для формування нової генерації публічних службовців Чернігівщині.

Відділ інформаційного забезпечення виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Чернігівською окружною прокуратурою до суду направлено обвинувальний акт відносно мешканким.Черніговаза шахрайство

Чернігівською окружною прокуратурою до суду направлено обвинувальний акт відносно мешканким.Черніговаза шахрайство 12:22

Чернігівською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно 20-річної місцевої жительки за заволодіння чужим майном шляхом обману, вчиненому повторно, за попередньою змовою групою осіб (ч.2 ст.190 КК України).

Пройшло обговорення реформи шкільного харчування

Пройшло обговорення реформи шкільного харчування 12:17

На Чернігівщині Держпродспоживслужба спільно з громадською спілкою «СФЕРО» організували зустріч з освітянами Борзнянської громади щодо реформи шкільного харчування

Виставка «Кольоровий світ Ростислава Палецького» у Чернігівському музеї-заповіднику М.М.Коцюбинського

Виставка «Кольоровий світ Ростислава Палецького» у Чернігівському музеї-заповіднику М.М.Коцюбинського 12:01

19 січня в Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.М.Коцюбинського було відкрито виставку художніх робіт «Кольоровий світ Ростислава Палецького».

Прогноз погоди на 20 січня

Прогноз погоди на 20 січня 09:10

За повідомленням Чернігівського обласного центру з гідрометеорології

На Чернігівщині розшукують рецепти традиційних страв

На Чернігівщині розшукують рецепти традиційних страв 09:08

Чи зберігаються у ваших кулінарних книгах старі родинні рецепти? Чи пам’ятаєте ви страви, якими вас у дитинстві частували бабусі? Якщо так, то зараз ви маєте шанс зробити ці рецепти відомими, увічнити їх в унікальній книзі!

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини