Відбувся фестиваль творчості для дітей та молоді з інвалідністю "МістОК"
Розкрити свій потенціал, обмінятися досвідом, відчути себе творчою частиною суспільства мали можливість діти та молодь з інвалідністю 11 – 13 липня на фестивалі творчості «Місток».
Захід відбувся на мальовничому березі екокомплексу «Голубі озера» у селі Олешня, Добрянської громади.
Привітати гостей свята завітала заступниця голови Чернігівської облдержадміністрації Олена Дума. Також під час урочистого відкриття для дітей виступила заслужена артистка України Камалія.
Цьогоріч у фестивалі взяли участь понад 100 учасників з Чернігова, Чортківа, Харкова, Києва, Куликівської та Ріпкинської громад, які представляли організації осіб з інвалідністю та їх творчі колективи.
В перший день учасники фестивалю демонстрували свої творчі візитівки, а вже 12 липня відбувся творчий квест, майстер-класи та конкурсні виступи учасників.
На сцені фестивалю виступали артисти театру «МІСТ» з уривком з вистави «Сорочинський ярмарок», творчі колективи та аматори Любецької та Куликівської громад.
Всі учасники конкурсної програми отримали диплом за участь та почесну відзнаку журі фестивалю, Гран-прі цьогоріч розділи ГО театр «МІСТ» (м. Чернігів) за виставу «Чому Тигрик не смугастий» ( режисер, атор сценарію, автор музики та виконавиця головної ролі Євгенія Коніщева) та творча студія «З теплом у серці» (м. Київ) за яскраві хореографічні та вокальні номери.
13 липня, в завершальний день фестивалю, відбувся активний відпочинок, майстер-класи і творчі консультації.
Завдяки благодійникам та організаторам фестивалю, учасники, особи з інвалідністю та супроводжуючі їх особи, були забезпечені транспортом, харчуванням та мали комфортні умови проживання на базі екокомплексу «Голубі озера». Крім того кожен учасник отримав пам’ятні дарунки: чашку та футболку з логотипом фестивалю, іграшку.
Учасники фестивалю залишились задоволені та запевнили, що відпочинок їм дуже сподобався. Було весело, цікаво і багато розваг, то тепер з нетерпінням всі чекатимемо наступної зустрічі.
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Амстердам стали партнерами в європейському проєкті кліматичної нейтральності 11:42
Місто Чернігів отримало європейського партнера — місто Амстердам — у межах міжнародного проєкту SUN4Ukraine (Sustainable Urban Net Zero Network for Ukraine).
Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка 11:39
Доступність медичних послуг – один із пріоритетів Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні, ініційованої першою леді Оленою Зеленською. Над цим на Бобровиччині працюють як лікарі, так і керівництво громади разом з депутатським корпусом.
У Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості» 11:22
23 жовтня у Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості», присвячена незламності українських жінок у період війни, та організована Коаліцією «Чернігівщина 1325».
У січні-вересні 2025 року на Чернігівщині сплачено 30,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 11:07
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-вересні 2025 року сплачено 19,4 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 25,4 відс. (на 3,9 млрд грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2024 року.
До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки» 10:12
Вперше в Україні до Nuclear Science Week — Всесвітнього тижня ядерної науки — музейники, науковці та освітяни запускають одразу у 100 школах XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки».