Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 грудня, 08:11:13

Доступ домогосподарств до послуг Інтернету. ДОВІДКА

14.07.2021   16:00Агенцiя

За даними вибіркового обстеження, у 2020 році 660,4 тис. жителів Чернігівської області були користувачами послуг Інтернету, що на 7% більше, ніж у попередньому році.

У міській місцевості доступ до послуг Інтернету мали 82% домогосподарств, у сільській – 40% (в Україні – 86% та 66% відповідно).

За частотою користування послугами інтернету 88% населення області повідомило, що користувалося Інтернетом не менше ніж раз на день, майже кожен дев’ятий – не менше ніж раз на тиждень (але не кожен день).

Через мобільний телефон інтернетом користувалися 82% населення, вдома – 73%, на роботі – 22%, а кожний тринадцятий – за місцем навчання.

Не мали можливості отримати послуги Інтернету 239,2 тис. осіб у віці 5 років і старше, або майже кожний четвертий житель області. Основні причини – не потребували послуг Інтернету (91%) та відсутність впевненості, знань чи навичок (42%).

Серед регіонів України найчастіше користувалися Інтернетом у містах домогосподарства Чернівецької області (92%), м. Києва (91%), Дніпропетровської області (90%) та у сільській місцевості – Закарпатської (92%) та Івано-Франківської (80%) областей.

Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45

Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.

 Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових

Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03

В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.

Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35

Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!

 В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини

В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44

«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.

У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна»

У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42

У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини