Комісія з питань топонімії погодила перенесення братської могили зі скверу ім. Попудренка
На засіданні комісії з питань міської топонімії, охорони та збереження історико-культурного середовища м. Чернігова члени комісії проголосували за перенесення братської могили воїнів Червоної армії зі скверу ім. Попудренка.
На думку членів комісії, до якої входять професійні історики, центр міста не є доречним місцем для різного роду поховань. Таку ж думку поділяють і представники ветеранської спільноти, які також підтримують цю ініціативу.
Члени комісії остаточно не вирішили куди саме буде перенесена братська могила. Розглядається два варіанти – міське кладовище «Яцево» та кладовище на вул. Старобілоуській.
Варто зазначити, що голосування комісії за перенесення братської могили зі скверу ім. Попудренка – це лише початок процесу вирішення цього питання. Адже попереду ще має бути рішення міської ради, а також рішення відповідних профільних департаментів Чернігівської ОДА.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Британські партнери передали 9 генераторів для прийомних родин та дитячого будинку сімейного типу Чернігівщини 16:58
Дев’ять генераторів різної потужності поїхали сьогодні до родин із Менської, Сосницької, Корюківської, Понорницької, Семенівської та Киїнської громад.
Платники Чернігівщини сплатили у січні 2026 року 2,2 млрд гривень податків та 1,2 млрд гривень єдиного внеску 16:56
Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.
Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу 12:23
Уночі агресор вдарив по Новгороду-Сіверському «геранями».
На вул. Оборонців Чернігова частково обмежать рух транспорту 11:36
З 09:00 10 лютого 2026 року до 13:00 13 лютого 2026 року у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вул. Оборонців Чернігова поблизу перехрестя з вул. Гетьмана Полуботка буде перекрито одну смугу руху в напрямку від «П’яти кутів» до вул. Шевченка.
Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника 10:51
Поліцейські відділення № 1 (селище Козелець) Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 35-річного чоловіка, причетного до пограбування 73-річної пенсіонерки в селищі Козелець Чернігівського району. За фактом грабежу поліція розслідує кримінальне провадження.