Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 січня, 18:17:26

Цьогоріч за сприяння служби зайнятості в області працевлаштувалися 7 тисяч осіб

14.07.2021   12:05Агенцiя

При цьому 18% працевлаштовані до набуття статусу безробітного, як повідомляє Чернігівський обласний центр зайнятості.

За словами директорки центру Лідії Падалки, для задоволення кадрових потреб економіки служба зайнятості не обмежується власною базою пропозиції робочої сили, а виходить на повний ринок праці, підбираючи кадри на засадах рекрутингу.

Загалом на Чернігівщині послугами державної служби зайнятості за 6 місяців 2021 року скористалися 26,2 тисячі безробітних, які перебували на обліку. Кожного третього з них залучено до активних програм сприяння зайнятості населення.

Крім того, до громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 1,3 тисячі безробітних, ще 1,1 тисячі - скеровано на професійне навчання.

На початок липня в області налічувалося 12,5 тисячі безробітних - на третину менше, ніж рік тому. На кожне вільне робоче місце претендувало 12 осіб проти 25 у 2020-му.

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини