Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 грудня, 19:51:35

Прилуки: бюджетна комісія розглянула фінансові питання в галузі медицини

12.07.2021   13:49Агенцiя

9 липня в малій залі міської ради під головуванням голови бюджетної комісії Артема Гензеля працювала постійна депутатська комісія з питань соціально-економічного розвитку та бюджету міста, у якій взяли участь секретар міської ради Сергій Чміль, заступник міського голови Тетяна Шкуренко, головний лікар КНП «Прилуцька центральна міська лікарня» Яна Погоріла та начальник фінансового управління міської ради Олена Ворона.

На порядку денному — інформування головним лікарем Погорілою Я.В. членів комісії про намір лікарні використати кошти НЗСУ на облаштування та встановлення кисневого генератора, аби лікарня могла надавати послуги прилучанам з лікування Covid-19 та не втратила договір з НСЗУ на цей пакет медичної допомоги.

У свою чергу, при ухваленні бюджету, міські кошти, передбачені на виконання цих робіт, будуть компенсовані лікарні.

Депутати, усвідомлюючи важливість і необхідність цих дій одноголосно підтримали рішення щодо вказаних намірів.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради

Останні новини Чернігівщини

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57

Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55

Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53

Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36

Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини