Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 січня, 19:23:08

Ніжин: зустріч за круглим столом щодо безпеки та відносин ромів з поліцією та місцевою владою

10.07.2021   10:35Агенцiя

9 липня Ніжинський міський голова Олександр Кодола провів зустріч за круглим столом щодо безпеки загальних питань та відносин ромів з поліцією та місцевою владою.

Захід відбувся за участі представників правоохоронних органів, КП «Муніципальна служба правопорядку – ВАРТА», Міжнародного Фонду «Чіріклі», активних представників ромської етнічної групи в Ніжині та Ніжинському районі.

Зустріч за круглим столом відбулась за підтримки Міжнародного Фонду Freedom House.

Міський голова Олександр Кодола зазначив, що проведення таких зустрічей за круглим столом дозволить змінити суспільну реакцію на насильство на ґрунті ненависті і знизити кількість подібних інцидентів.

Freedom House та партнери Міжнародного Фонду «Чіріклі», ГО «ЗОР» (монітори в Чернігівській області) намагаються поєднати велику кількість спільнот, що найчастіше стають жертвами насильства на ґрунті ненависті, а також зібрати широку коаліцію громадянського суспільства для ведення моніторингу, документації та налізу нападів та їх динаміки в Україні.

У ході проведення зустрічі за круглим столом домовились про співпрацю між правоохоронними органами та представниками з дотримання прав людей та представниками національних меншин.

Начальник Ніжинського відділу поліції Володимир Духно наголосив на негайному повідомленні про порушення прав людини на телефонний номер 102. А також домовились про проведення зустрічі з ніжинськими правоохоронцями у форматі конференції для більш широко ознайомлення з даною проблемою.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

 

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини