Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 січня, 01:17:08

Командувач СВ НАТО ознайомився із вогневою та тактичною підготовкою курсантів

10.07.2021   08:55Агенцiя

Делегація Командування Сухопутних військ НАТО на чолі з командувачем Сухопутних військ НАТО генерал-лейтенантом Роджером Л. Клотіє та командувачем Сухопутні війська ЗС України генерал-полковником Олександром Сирським відвідала 169-й Навчальний центр імені князя Ярослава Мудрого.

В рамках робочого візиту командувач СВ НАТО ознайомився із вогневою та тактичною підготовкою курсантів, роботою групи в окопі та при захопленні будівлі, із тренуванням військовослужбовців на симуляторних та динамічних тренажерах, підготовкою снайперів.

Варто зазначити, що генерал-лейтенант Роджер Л. Клотіє був вражений рівнем підготовки в «Десні» та наголосив, що українська армія може розраховувати на його підтримку в розвитку й інтеграції до Альянсу.

Протягом трьох днів, з 5 по 8 липня, в Командуванні Сухопутних військ ЗС України відбуваються штабні переговори з Командуванням Сухопутних військ НАТО. Такий масштабний проект зі співробітництва з нашими стратегічними партнерами реалізовується вперше за весь час співпраці.

Навчальний центр "Десна" ім. князя Ярослава Мудрого

 

Останні новини Чернігівщини

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней 17:14

Епізоотична ситуація по інфекційних захворюваннях у галузі тваринництва Чернігівської області на початок 2022 року залишалась стабільною і контрольованою, що свідчить про значний обсяг профілактичних заходів, здійснених фахівцями Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини протягом минулого року.

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху 13:05

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру в селі Яворів Львівської області у період з 18 по 22 січня 2022 року відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

 Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» 12:59

На сайті Чернігівської облдержадміністрації розміщена брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни». Це стислий посібник з порадами, як захистити себе під час небезпечних подій.

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно 12:51

1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту. Її перший етап охопить дітей віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні.

Зміна імені – популярна послуга юстиції

Зміна імені – популярна послуга юстиції 12:44

У 2021 році на теренах Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)відділами державної реєстрації актів цивільного стану було зафіксовано більше тисячі звернень про зміну прізвища, імені або по батькові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини