Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 березня, 19:09:41

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2684 особи

09.07.2021   14:57Агенцiя

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом 9 липня в області щеплено першою та другою дозою 85 699 людей.

З них:
- вакциною AstraZeneca – 25 962 (17 999 перша доза + 7 963 друга);
- вакциною CoronaVac – 30 061 (21 050 перша доза + 9 011 друга);
- вакциною Comirnaty (Pfizer-BioNTech) – 29 676 (18 657 перша доза + 11 019 друга).

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2 684 особи, з них:
- вакциною AstraZeneca  - 120 (друга доза);

- вакциною CoronaVac – 956: 270 перша доза + 686 друга (маломобільні групи, їхні опікуни, критично важливі структури, ПЕК та охочі зі списку очікування в додатку «Дія»);
- вакциною Comirnaty (Pfizer-BioNTech) – 1 608: 855 перша доза + 753 друга (працівники критично важливих структур державної безпеки (ДСНС, прикордонники), працівники освіти, органів державної влади та місцевого самоврядування).

Останні новини Чернігівщини

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40

Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.

Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17

На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською

На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37

Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.

Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06

Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини