Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 січня, 03:48:17

Прилуки відвідали представники Проєкту “GIZ”

09.07.2021   12:16Агенцiя

У рамках співпраці з Проєктом “Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні”, що впроваджується в Україні компанією “Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH” за дорученням Урядів Німеччини та Швейцарії, 5-6 липня з робочим візитом підтримки та консультації відбулася зустріч із представниками Проєкту.

Місто Прилуки відвідали Андрій Панащук — представник офісу Проєкту та Дмитро Сакалюк — консультант Проєкту.

Під час візиту Андрій Панащук та Дмитро Сакалюк провели зустрічі з міським головою Ольгою Попенко, енергоменеджером міста, керівниками структурних підрозділів міської ради та бюджетних установ, де обговорено питання необхідності функціонування системи енергоменеджменту, подальші кроки та перспективи участі в Проєкті “Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні”.

Крім того, у рамках візиту 6 липня 2021 року консультантом Проєкту та енергоменеджером управління житлово-комунального господарства міської ради проведено короткий огляд стану двох будівель бюджетної сфери щодо визначення проблемних зон на об’єктах та обговорення з поліпшення їх енергоефективності, бо ціллю Проєкту є не тільки допомога громадам впровадити муніципальний енергоменеджмент, а й навчити якісно використовувати енергію та впроваджувати проєкти з енергоефективності.

За результатами візиту підтримки місто, отримало корисні індивідуальні консультації щодо впровадження системи енергоменеджменту в нашому місті, підготовки необхідних документів, особливостей залучення інвестицій, участі в грантових конкурсах та вирішення проблемних питань з енергоефективності тощо.

Останні новини Чернігівщини

Вчинення розбійного нападу на ювелірний магазин в м. Прилуки

Вчинення розбійного нападу на ювелірний магазин в м. Прилуки 16:45

Прилуцькою окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатого за фактом розбійного нападу на ювелірний магазин, розташованого у м. Прилуки, яке мало місце 18 січня 2022 року.

Ліки за програмою єПідтримка можна буде придбати з 24 січня

Ліки за програмою єПідтримка можна буде придбати з 24 січня 13:54

Кабмін ухвалив постанову, яка розширює дію програми єПідтримка на лікарські засоби. Так, з 24 січня українці, старші 60 років, зможуть витратити 1000 грн, отримані у межах програми єПідтримка за вакцинацію від COVID-19, на придбання ліків в аптеках.

Про стан проїзду на 19 січня

Про стан проїзду на 19 січня 13:36

Минулої доби на Чернігівщині спостерігались складні погодні умови - мороз, сніг, ожеледиця, місцями через боковий вітер з полів утворювались перемети та була обмежена видимість.

На Чернігівщині середній розмір допомоги по вагітності та пологах склав 34,1 тис. грн

На Чернігівщині середній розмір допомоги по вагітності та пологах склав 34,1 тис. грн 12:26

2 187 працюючих жінок (застрахованих осіб) Чернігівщини знаходились у декретній відпустці упродовж 2021 року.

 Замах на викрадення дитини - до 3 років за гратами засуджено чоловіка

Замах на викрадення дитини - до 3 років за гратами засуджено чоловіка 12:00

Ювенальний прокурор Офісу Генерального прокурора відстояв у Верховному Суді позицію щодо призначення покарання чоловіку, який намагався викрасти 8-річну дівчинку (ч.3 ст. 15, ч. 2 ст.146 КК України).