Виявлено 11 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 8 липня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19.
Проведені ПЛР-дослідження підтвердили захворювання у чотирьох чернігівців, одного ніжинця, у трьох жителів Чернігівського району та по одному — у Городнянському, Менському та Семенівському районах. Одна особа перебуває на госпіталізації, інші лікуються амбулаторно.
За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужали п'ять пацієнтів: чотири чернігівці та один житель Козелецького району. З них один пацієнт перебував на госпіталізації.
Загалом на Чернігівщині 57 592 випадки захворювання COVID-19, з них:
– 55 907 пацієнтів одужали;
– 157 — лікуються амбулаторно;
– 46 — перебувають на госпіталізації у медзакладах;
– 1382 летальних випадки;
– 100 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області провели понад 1300 досліджень.
Останні новини Чернігівщини
Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57
Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55
Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.
Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53
Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36
Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.