Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 09:58:09

В облраді розглянули питання регулювання вартості проїзду медпрацівників обласної психоневрологічної лікарні

07.07.2021   08:30Агенцiя

Щоденно близько 200 медпрацівників обласної психоневрологічної лікарні добираються на роботу до другого комплеку, що розташований на 4-му кілометрі Гомельського шосе на території Халявинського старостату Чернігівського району.

Через підвищення тарифів на проїзд, які планують застосувати перевізники, постало нагальне питання дотування вартості проїзду медиків вищезазначеного медзакладу.

Оскільки медичні працівники не взмозі самотужки сплатити підвищену вартість проїзду, а комунальне некомерційне підприємство «Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня» Чернігівської обласної ради - підвищити заробітну плату чи компенсувати затрати, то заступник голови обласної ради Дмитро Блауш ініціював обговорення проблемного питання з генеральним директором цього лікувального закладу Володимиром Ященком, його заступником з економічних питань Анатолієм Третьяком, директором Департаменту енергоефективності, транспорту, зв'язку та житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації Володимиром Кривенком, заступницею начальника управління охорони здоров'я обласної державної адміністрації Аллою Здор та перевізниками.

Робоча зустріч відбулася в обласній раді.

Після озвучення різних шляхів регулювання вартості пасажироперевезень та можливих варіантів проїзду медпрацівників до своїх робочих місць з перевізниками було досягнуто домовленості щодо відтермінування підвищення тарифів до ухвалення оптимального рішення. Також учасники зустрічі торкнулися теми формування мережі автобусних маршрутів та питання пасажирських перевезень згідно із оновленим адміністративно-територіальним устроєм.

Відділ інформаційного забезпечення виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

«Політична шахівниця» № 16: спільна заява Кличка та Атрошенка, роздуми про кандидата від «ЄС», тінь перевиборів у Прилуках

«Політична шахівниця» № 16: спільна заява Кличка та Атрошенка, роздуми про кандидата від «ЄС», тінь перевиборів у Прилуках 09:37

Представляємо увазі наших читачів новий випуск проекту «Політична шахівниця», присвяченого ключовим подіям, явищам та тенденціям суспільно-політичного життя Чернігівщини.

Чернігівські лучники стали чемпіонами України

Чернігівські лучники стали чемпіонами України 09:13

Чемпіонат України зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих та юніорів відбувся у м.Суми, 10-13 січня 2022 року.

Турнір з міні-футболу пам’яті Мирослава Мандрика

Турнір з міні-футболу пам’яті Мирослава Мандрика 09:09

У спортивній залі Чернігівської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з футболу «Юність» 14 січня відбувся щорічний традиційний турнір з міні-футболу пам’яті Заслуженого тренера України Мирослава Даниловича Мандрика, який більше 30 років пропрацював тренером у школі «Юність».

Про військовий облік для жінок

Про військовий облік для жінок 09:04

В Україні з 17 грудня 2021 року набув чинності наказ Міністерства оборони, яким розширено та затверджено перелік галузей і професій для жінок, що повинні перебувати на військовому обліку.

Оборона Замостя. Легенда про Лопату

Оборона Замостя. Легенда про Лопату 08:59

У бібліотеці ім. М.Коцюбинського відбулась презентація першого мальопису від Українського інституту національної пам'яті.