В Україні зафіксовано 610 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19
З них дітей – 40, медпрацівників – 20.
Також за минулу добу:
◾ госпіталізовано – 458 осіб;
◾ летальних випадків – 33;
◾ одужало – 1 666 осіб;
За добу протестовано:
◾ методом ПЛР – 20 240 осіб,
◾ методом ІФА – 9 189 осіб,
◾ експрес-тестами – 16 739 осіб.
За весь час пандемії в Україні:
◾ захворіло – 2 238 974 особи;
◾ одужало – 2 174 353 особи;
◾ летальних випадків – 52 537;
◾ проведено ПЛР-тестувань – 10 965 456.
За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у м. Київ (217), Київській (49), Одеській (36), Львівській (32) та Донецькій (27) областях.
Останні новини Чернігівщини
У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 10:55
20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.
Послуга раннього втручання вже доступна для чернігівських родин 10:41
На території Чернігівської міської громади запроваджується нова соціальна послуга раннього втручання.
Про заходи безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів та грантову підтримку від МОМ – у діалозі влади з бізнесом 10:19
Онлайн-зустріч «Діалог влади та бізнесу» була присвячена безпеці та стійкості бізнесу. Питання стосувалися, зокрема, вибухонебезпечних предметів та відповідних заходів при їх виявленні.
Павло Іллюша виборов бронзу Кубка Світу з боксу в Індії 09:46
З 16 до 20 листопада в місті Нью-Делі (Індія) відбувся Кубок Світу з боксу під егідою World Boxing.