Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 січня, 17:47:31

Обрано голову ГО "Організація ветеранів міста Прилуки"

06.07.2021   11:01Агенцiя

5 липня, у сесійній залі міської ради відбулося позачергове засідання Ради громадської організації «Організація ветеранів міста Прилуки», на якому були присутні міський голова Ольга Попенко, секретар міської ради Сергій Чміль та члени Ради громадської організації «Організація ветеранів міста Прилуки».

У ході засідання присутні обговорили питання порядку денного, а саме:
«Дострокове припинення голови громадської організації «Організація ветеранів міста Прилуки» Хотіна Георгія Степановича - за станом здоров’я, у зв’язку з тривалою відсутністю на робочому місці, що заважає виконувати обов’язки голови».
«Про обрання голови ГО «Організація ветеранів міста Прилуки».
«Персональний склад Президії громадської організації».

У ході засідання Рада організації достроково припинила роботу голови громадської організації «Організація ветеранів міста Прилуки» Хотіна Георгія Степановича.

Більшістю голосів головою громадської організації «Організація ветеранів міста Прилуки» обрано Трепач Валентину Павлівну.

Також до Президії ГО «Організація ветеранів міста Прилуки» замість Хотіна Георгія Степановича обрано Даценка Анатолія Степановича, склад якої й надалі становить одинадцять чоловік.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині торік майже 2,5 тис. безробітних пройшли професійне навчання

На Чернігівщині торік майже 2,5 тис. безробітних пройшли професійне навчання 16:34

Протягом 2021 року 2463 безробітних набували нових професій та підвищували кваліфікацію за направленням обласної служби зайнятості. Усі - на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця.

На Чернігівщині фахівці Держпродспоживслужби взяли участь у зборах пасічників Понорницької територіальної громади

На Чернігівщині фахівці Держпродспоживслужби взяли участь у зборах пасічників Понорницької територіальної громади 16:31

16 січня у приміщенні Понорницької селищної ради пройшли збори пасічників територіальних громад Новгород-Сіверського району.

Аудитори Чернігівщини протягом січня – грудня 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 61 млн грн

Аудитори Чернігівщини протягом січня – грудня 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 61 млн грн 16:27

За результатами проведених протягом січня – грудня 2021 року заходів державного фінансового контролю фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 192,5 млн грн, та втрат через неефективні управлінські рішення на суму понад 1,3 млрд грн.

Чернігівський обласний театр ляльок ім. Олександра Довженка взяв участь у святковій акції «Різдвяний караван казок» для дітей, які проживають на прифронтових територіях Донбасу

Чернігівський обласний театр ляльок ім. Олександра Довженка взяв участь у святковій акції «Різдвяний караван казок» для дітей, які проживають на прифронтових територіях Донбасу 16:13

У Різдвяні Новорічні свята уся малеча країни чекає на диво і казку. Та особливої уваги і позитивних святкових емоцій потребують діти, які проживають на прифронтових територіях Донбасу.

Військовослужбовця засуджено за неодноразове залишення місця служби: 3 роки за гратами

Військовослужбовця засуджено за неодноразове залишення місця служби: 3 роки за гратами 16:08

За публічного обвинувачення Чернігівської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця військової служби за контрактом, який повторно ухилявся від військової служби, вже маючи вирок за аналогічний злочин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини