Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 травня, 15:37:06

У Ніжині відкрився Центр Вакцинації

06.07.2021   10:57Агенцiя

Для збільшення кількості вакцинованих осіб і вироблення колективного імунітету проти COVID-19 в Ніжині відкрито Центр Вакцинації.

Ніжин РДА

Ніжин РДА

5 липня міський голова Олександр Кодола взяв участь в офіційному відкритті Центру.
Тут зможуть прищепитися вакциною Коронавак всі охочі, віком від 18 років.

Центр працюватиме щоденно за адресою: м.Ніжин, вул. Батюка, 5, приміщення Ніжинської РДА, І поверх, мала зала. Графік роботи: понеділок-п’ятниця  9:00-16:50, субота-неділя 9:00-13:00. Послуги по вакцинації надаються кваліфікованими бригадами Ніжинського міського центру первинної медико-санітарної допомоги.При собі мати паспорт.
Міський голова Олександр Кодола зазначив, що ніжинці повинні відповідально віднестись до боротьби з коронавірусною інфекцією.

"У Ніжині відкрився Центр масової вакцинації населення - тепер усі бажаючі мешкакнці Ніжинської ОТГ мають можливість провакцинуватись ліцензованою вакциною Коронавак. Також пропонуємо керівникам усіх установ, які працюють в місті подати заявку на платформу "Дія" для вакцинації трудового колективу. У такому випадку мобільна бригада приїздить сама, безпосередньо на підприємство чи в організацію, і проводить щеплення", - зауважив міський голова Олександр Кодола.

"Хочу наголосити, що чим більше буде вакцинованих людей, тим менше буде хворих на коронавірусну інфекцію, і ми зможемо створити колективний імунітет. Тому, всіх запрошуємо в Ніжинську РДА на вулицю Батюка, 5. І не забудьте взяти паспорт!", - акцентував Олександр Кодола.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.

 57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції

57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44

Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.

19 травня: цей день в Україні і світі

19 травня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини