Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 січня, 01:54:50

Чернігівщина готується до інвестиційного форуму з країнами Балтії

03.07.2021   13:14Агенцiя

Форум «Чернігівщина & країни Балтії. Регіональний вимір» планується провести восени цього року за участю дипломатичних установ, асоціацій, торгово-промислових палат, владних та ділових кіл Чернігівської області та країн Балтії.

Концепція Форуму передбачає презентацію конкретних інвестиційних проєктів нашої області. Також значна увага буде приділена питанням активізації експортної діяльності, реалізації зовнішньоторговельного потенціалу регіональних підприємств, особливостям експорту до країн Балтії, наявним інструментам підтримки зовнішньоекономічної діяльності.

Під час Форуму для сприяння налагодженню контактів бізнес-спільноти, розширенню наявних та виходу на нові ринки збуту буде забезпечена можливість участі підприємців в B2B переговорах.

У ході зустрічі сторони обговорили місце та дати проведення Форуму, проєкт програми та формат.

Останні новини Чернігівщини

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней 17:14

Епізоотична ситуація по інфекційних захворюваннях у галузі тваринництва Чернігівської області на початок 2022 року залишалась стабільною і контрольованою, що свідчить про значний обсяг профілактичних заходів, здійснених фахівцями Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини протягом минулого року.

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху 13:05

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру в селі Яворів Львівської області у період з 18 по 22 січня 2022 року відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

 Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» 12:59

На сайті Чернігівської облдержадміністрації розміщена брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни». Це стислий посібник з порадами, як захистити себе під час небезпечних подій.

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно 12:51

1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту. Її перший етап охопить дітей віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні.

Зміна імені – популярна послуга юстиції

Зміна імені – популярна послуга юстиції 12:44

У 2021 році на теренах Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)відділами державної реєстрації актів цивільного стану було зафіксовано більше тисячі звернень про зміну прізвища, імені або по батькові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини