Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 січня, 21:26:13

Прокуратура через суд вимагає звільнити земельну ділянку закладу освіти

03.07.2021   08:14Агенцiя

Корюківською окружною прокуратурою виявлено факт незаконної передачі у користування суб’єкту господарювання земельної ділянки закладу освіти.

Установлено, що між одним із професійних аграрних ліцеїв області та фермерським господарством у березні поточного року укладено договір про спільну діяльність у навчально-виробничому процесі.

Відповідно до договору земельна ділянка площею 108,4 га та орієнтовною вартістю 10,1 млн. грн, яка знаходиться у розпорядженні закладу професійної освіти, передана на 10 років у користування фермерському господарству.

Разом з тим, вчинення цього правочину фактично приховало договір оренди земельної ділянки, який укладено з порушенням вимог земельного законодавства.
Корюківська окружна прокуратура звернулася до Господарського суду Чернігівської області з позовною заявою в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області до професійного аграрного ліцею та фермерського господарства про визнання недійсним зазначеного договору та звільнення земельної ділянки.

Триває судовий розгляд.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ 14:48

На вул. Шевченка, навпроти школи №16, проводиться демонтаж великогабаритного МАФу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини