Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 січня, 22:43:39

На Сосниччині завершено тампонаж безхазяйних артезіанських свердловин

02.07.2021   13:01Агенцiя

Перевірка результатів робіт з тампонажу недіючих безхазяйних артезіанських свердловин, проведених на території Сосницької селищної ради, показала, що вжиті заходи сприяють захисту підземних вод, які є основним джерелом питного водопостачання на Чернігівщині.

Так, на місті затампонованих декілька тижнів тому свердловин були виявлені як побутові сміттєзвалища, так і замулені ділянки. Весь цей бруд раніше потрапляв до ґрунтових вод. Аби ліквідувати загрозу забруднення підземних водоносних горизонтів та ґрунтів, а також не допустити випадків надзвичайних ситуацій, безхазяйні свердловини, що залишилися внаслідок реорганізації аграрного сектору, були затампоновані.

Загалом цьогоріч на Сосниччині затампоновано 13 таких свердловин, ще 10 – минулоріч. Далі роботи з тампонажу проводитимуться в Менській та Березнянській територіальних громадах. Наразі здійснюється корегування відповідної проєктно-кошторисної документації.

Нагадаємо, що заходи з тампонажу недіючих безхазяйних артезіанських свердловин на Чернігівщині здійснюються в рамках Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2021-2027 роки за рахунок коштів обласного природоохоронного фонду. На ці потреби переліком видатків фонду на 2021 рік передбачено 2 мільйони гривень.

Торік, окрім Сосницької ТГ, проведені роботи з тампонажу 3 недіючих артезіанських свердловин на території Городнянської міської ради.

Усього за період дії Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2014-2020 роки затампоновано 227 свердловин, на ці потреби витрачено майже 13 мільйонів гривень з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.
 
Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ 14:48

На вул. Шевченка, навпроти школи №16, проводиться демонтаж великогабаритного МАФу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини