Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 січня, 00:36:56

Відбулося засідання чергової 11 сесії Ніжинської міської ради

02.07.2021   10:22Агенцiя

У пленарному засіданні взяло участь 28 депутатів міської ради, депутат обласної ради Ірина Грозенко, заступники міського голови, керівники управлінь та відділів.

На порядок денний винесено 59 проектів рішень, які стосувалися майнової, житлово-комунальної сфери міста, перерозподілу бюджету. Розглянули земельні питання щодо продовження, припинення оренди земельних ділянок, погодження експертної грошової оцінки, проведення земельних торгів тощо.

Для покращення естетичної привабливості центральної частини Ніжина на пленарному засіданні прийняли рішення про затвердження єдиного Дизайн-коду вулиці Батюка. Таке рішення є актуальним і нагальним, адже це дасть можливість для збереження автентичності історичного середовища, туристичної привабливості історичної вулиці міста. Відтепер власники та користувачі будівель по вулиці Батюка мають врахувати вказаний дизайн-код при проведенні робіт по опорядженню фасадів та благоустрою прилеглої до будинків території.

Були виділені додаткові кошти для реконструкції фасаду стоматологічної поліклініки, з урахуванням нових вимог до дизайн-коду усіх будівель, які розміщені на вулиці Батюка.

Затвердили переможця Конкурсу на визначення найкращої передпроектної візуалізації парку ім. Т. Шевченка. Нею стала Ольга Завора. Даний проект візуалізації поєднав у собі елементи класики та сучасності. Наступним етапом у відбудові парку стане підготовка технічних завдань для проектантів і виготовлення самого проекту реконструкції. На території парку (а це близько 6 га) планують максимально зберегти "зелені зони", доповнивши їх доріжками, місцями для відпочинку та розваг.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней 17:14

Епізоотична ситуація по інфекційних захворюваннях у галузі тваринництва Чернігівської області на початок 2022 року залишалась стабільною і контрольованою, що свідчить про значний обсяг профілактичних заходів, здійснених фахівцями Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини протягом минулого року.

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху 13:05

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру в селі Яворів Львівської області у період з 18 по 22 січня 2022 року відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

 Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» 12:59

На сайті Чернігівської облдержадміністрації розміщена брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни». Це стислий посібник з порадами, як захистити себе під час небезпечних подій.

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно 12:51

1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту. Її перший етап охопить дітей віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні.

Зміна імені – популярна послуга юстиції

Зміна імені – популярна послуга юстиції 12:44

У 2021 році на теренах Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)відділами державної реєстрації актів цивільного стану було зафіксовано більше тисячі звернень про зміну прізвища, імені або по батькові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини