Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 січня, 21:58:54

Майже 20 тис судових засідань, 45,7 тис відвідувачів і 483 виявлених небезпечних предметів – результат роботи судових охоронців Чернігівщини у І півріччі

02.07.2021   07:54Агенцiя

30 червня у Територіальному управлінні Служби судової охорони у Чернігівській області підбили підсумки роботи за перше півріччя 2021 року та визначили завдання на наступний період.

Очолив нараду начальник територіального управління полковник Служби судової охорони Олександр Рибак. Він поінформував підлеглих щодо участі у засіданні колегії Служби судової охорони, яка відбулась на минулому тижні.

- Незважаючи на певні фінансові труднощі, ми не збавляємо темпів і продовжуємо планомірно реалізовувати намічене. Дякуючи командній роботі, відповідальному ставленню, наше теруправління досягло вагомих результатів і отримало достойну оцінку керівництва Служби, - повідомив керівник.

Профільні заступники доповіли про стан службової діяльності за окремими напрямками.

Аналіз результатів роботи загального блоку - відділу оперативно-чергової служби, служби аналітичної-інформаційної роботи, професійної підготовки та підвищення кваліфікації, напрямку охорони праці та пожежної безпеки озвучив заступник начальника полковник Служби Олег Головешко. Особливу увагу доповідач приділив профпідготовці. Саме навченість особового складу і відпрацьована до автоматизму тактика є фундаментом для успішного виконання основного завдання судових охоронців – забезпечувати всебічну та якісну охорону об'єктів судової влади.

Наступним взяв слово заступник начальника (зі служби) полковник Служби Валерій Голець.

Він повідомив, що упродовж січня-червня було здійснено пропуск до судів 45705 осіб, забезпечено підтримання громадського порядку та безпеку учасників судового процесу під час проведення 19959 судових засідань, з яких 29 - резонансні судові засідання та засідання, що потребували посилення.

Під час несення служби на об’єктах охорони співробітниками попереджено пронесення громадянами до будівель судів 483 заборонених предметів.

Ще одне питання порядку денного - стан матеріально-технічного та речового забезпечення висвітлив заступник начальника (з забезпечення) полковник Служби Сергій Паніматченко.

Останнім блоком розглянули кадрові та бюджетні питання.

Олександр Рибак нагадав, що на сьогодні під охороною та захистом співробітників теруправління перебуває 16 об'єктів системи правосуддя. Лише у червні цей перелік поповнився чотирма установами.

- Перед нами стоїть завдання до кінця року прийняти під охорону ще 14 місцевих судів. Це колосальний фронт робіт, який вимагатиме від усіх структурних підрозділів максимальної організованості та планомірності дій. Тому націлюю вас на плідну роботу. Тільки так ми зможемо втілити плани в реальність, - підсумував нараду Олександр Рибак.

Керівник вчергове наголосив на важливості бездоганного виконання службових обов'язків та організаційно-розпорядчих документів, якими керується в своїй діяльності Служба судової охорони.

Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ 14:48

На вул. Шевченка, навпроти школи №16, проводиться демонтаж великогабаритного МАФу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини