З початку року замовлено майже 10,6 тис. витягів з Державного земельного кадастру через електронний сервіс
Від початку 2021 року до Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області через електронний сервіс надійшло 10 553 заяви про надання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.
На сьогодні державні кадастрові реєстратори регіону опрацювали усі 100% звернень.
Найбільше заяв у режимі онлайн надійшло щодо земельних ділянок, які розташовані на території Чернігівського (1 275), Новгород-Сіверського (853) та Бахмацького (766) районів Чернігівської області.
Прес-служба Держгеокадастру
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.