Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 08:12:09

"Крок до свідомого вибору!" та рок-опера "Destroy the Wall" - цікаве поєднання мистецва та виборів

01.11.2012   11:29

У середу, 31 жовтня в клубі ЦПМ "Апельсин" відбулася підсумкова прес-конференція проекту «Крок до свідомого вибору!».

Ірина Черенько, голова ЦПМ "Апельсин", повідомила, що з травня по жовтень 2012 року персонал та волонтери проекту проводили інформаційно-просвітницькі та активізаційні заходи для молоді районних центрів  Чернігівської області.

Просвітницькі семінари «ПАРЛАМЕНТСЬКІ ВИБОРИ 2012 – ЗАГРОЗИ ТА ВИКЛИКИ» були проведені в Козельці, Носовці, Славутичі, Ріпках, Шостці, Новгород-Сіверському, Чернігові, Корюківці, Сосниці, Мені, Городні. Молодь, яка відвідала ці семінари, дізналась про зміни в виборчому законодавстві.

Цікаво і доступно інформацію про виборчий процес в Україні 2012 зміг донести лідер громадської організації «Освітній центр «Ініціатива» Павло Пущенко. А наочно закріпити отримані знання в творчих завданнях у вигляді міні-спектаклів організувала керівник «Театру 23» Тетяна Янко.

Крім того в ході зустрічей молоді вибрці поділилися своїми думками стосовно тих якостей та рис, які мають бути притаманні народному депутату України.

В результаті народний депутат має відповідати таким молодіжним критеріям. По-перше, це має бути фізично та психічно здорова  людина віком від 35 до 50 років. По-друге, мати вищу освіту. Проживати в Україні і бути патріотом своєї держави. Не мати судимостей і не бути причетним до корупційних дій. Також бути успішним управлінцем, харизматичним лідером та з ораторськими  здібностями. Ну і наостанок не давати порожніх обіцянок, а мати чітку програму  дій.

Станіслав Тавлуй, творчий режисер  проекту, розповів, що у всіх перелічених районних  центрах (крім Сосниці) та у  селищах Москалі і Шибиринівка  музична концесія «ПерсонА38»  у рамках проекту виступила з легендарною рок-оперою «Destroy the Wall», тема якої тісно переплітається з свободою вибору та активною життєвою позицією особистості як у минулі роки, так і в сьогоднішній час. Після презентації рок-опери відбувалося спікування із населенням, особливо молоддю. Обговорювалися проблеми сьогодення і куди рухатися далі.
- Цікавим був факт, що концерти сприймалися часто неоднозначно і люди очікували якихось роздач подарунків від кандидатів. А коли розуміли що цього не буде, то реакція була різною. Хтось розчаровувався, а хтось навпаки запрошував до себе і ділився чим є, - кажуть організатори.

Наприклад, у с. Шибиринівка, до хати, де зупинилися артисти, по закінченню концерту жителі принесли всілякої їжі і ще довго спілкувалися за столом.

Були і труднощі. Організатори кажуть, що в основному, вони виникали через небажання місцевої влади в районах підтримувати проведення концертів, або взагалі повного неприйняття таких заходів. Ускладнювала активну діяльність також повна відсутність молодіжних громадських організацій в деяких районах або мала чисельність активістів в інших. Хоча громада районних центрів цікавилася виступами і задавала багато запитань під час поширення роздаткового матеріалу.
            
Але не зважаючи на всілякі негаразди та перепони, проект "Крок до свідомого вибору!" на думку організаторів вдалося реалізувати на гарному рівні, залучити до нього багато молоді та вдохновитися на нові ідеї та проекти.

Останні новини Чернігівщини

Сьогодні повинен запрацювати електронний лікарняний

Сьогодні повинен запрацювати електронний лікарняний 08:05

З 1 квітня в Україні повинен запрацювати електронний лікарняний. Про це в січні заявив заступник Міністра соціальної політики Олег Коваль.

Телефонні шахраї вимагають у підприємців гроші

Телефонні шахраї вимагають у підприємців гроші 07:52

Головне управління ДПС у Чернігівській області попереджає: в області вкотре активізувалися телефонні шахраї, які представляються податківцями.

Опалювальний сезон у Чернігові завершиться 6 квітня для всіх категорій споживачів

Опалювальний сезон у Чернігові завершиться 6 квітня для всіх категорій споживачів 07:44

Опалювальний сезон у Чернігові цього року закінчується для всіх категорій споживачів 6 квітня з 9 години ранку. Про таке рішення повідомив чернігівський міський голова Владислав Атрошенко під час щотижневої розширеної наради в міській раді.

Система БПД розпочала онлайн-консультування у приватних чатах у Вайбері і Телеграм

Система БПД розпочала онлайн-консультування у приватних чатах у Вайбері і Телеграм 07:31

Відтепер отримати відповідь на юридичне запитання можливо в інтерактивному режимі через приватні чати у популярних месенджерах Телеграм та Вайбер.

Судом призначено покарання молодикам за спробу підпалу монумента

Судом призначено покарання молодикам за спробу підпалу монумента "Танк", встановленого в місті Чернігові на честь воїнів-визволителів 07:26

Вироком Новозаводського районного суду м. Чернігова від 26.03.2020 обвинувачених, 1986 та 1990 року народження, визнано винними за спробу підпалу пам’ятника «Танк на честь визволителів м.Чернігова», встановленого на площі Перемоги в місті Чернігові (ч. 3 ст. 297 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини