Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 січня, 17:33:47

Затверджено 9 кандидатур на присвоєння почесного звання "Захисник України – Герой Чернігова"

01.07.2021   09:30Агенцiя

30 червня у залі засідань виконавчого комітету Чернігівської міської ради відбулося засідання комісії з питання присвоєння почесного звання «Захисник України – Герой Чернігова». Провів його секретар міської ради Олександр Ломако.

Комісія за пропозиціями Ради ветеранів АТО/ООС, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) воїнів АТО/ООС при Чернігівській міській раді визначила 9 кандидатур на присвоєння почесного звання «Захисник України – Герой Чернігова» у 2021 році. Усі вони є загиблими в АТО чернігівцями, родини яких подали відповідні документи. На наступній сесії Чернігівської міської ради за це рішення голосуватимуть депутати. А 14 жовтня, в День захисника України, нагороди будуть вручені родинам героїв.

Почесну відзнаку територіальної громади міста «Захисник України – Герой Чернігова» запровадили у 2019 році. Вона передбачає вручення нагрудного знаку, а також разову грошову виплату у розмірі 10 мінімальних заробітних плат. У 2020 році це почесне звання присвоїли першим 11 чернігівцям, загиблим в АТО/ООС.

Звання «Захисник України – Герой Чернігова» присвоюється мешканцям міста Чернігова за вагомий особистий внесок у захист незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. Тим, хто брав безпосередньо участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах АТО/ООС, у здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини