Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 січня, 23:36:53

Голова ОДА Анна Коваленко: Чернігівської продукції має бути більше на прилавках торговельних мереж

30.06.2021   15:04Агенцiя

За ініціативою голови облдержадміністрації Анни Коваленко 30 червня відбулась зустріч виробників харчової продукції області з регіональним менеджером однієї зі всеукраїнських торговельних мереж.

— Підтримка місцевих товаровиробників є одним із пріоритетних напрямів діяльності облдержадміністрації. Ми вважаємо, що продукція місцевого виробництва має бути ширше репрезентована на прилавках магазинів області. Тому й започаткували серію зустрічей з представниками національних торговельних мереж. Сподіваємось, це буде комерційно вигідно як виробникам, так і рітейлерам, — зазначила голова облдержадміністрації.

Як засвідчив аналіз асортименту продукції, представленої у торговельній мережі області, не більше 10% її вироблено на теренах Чернігівщини. Тож усі учасники наради були одностайні в думці, що місцеве виробництво потребує більшої підтримки та промоції.

Проте у встановленні більш тісної та широкої співпраці між підприємствами Чернігівщини та мережами супермаркетів існують кілька неузгоджених моментів. Саме про них і йшлося на нараді.

Зокрема було обговорено можливості реалізації продукції місцевих виробників у магазинах мереж, розташованих на території області, а також питання маркування такої продукції знаком «Чернігівщина. Купуй рідне».

— Розширення ринків збуту продукції, виготовленої на підприємствах області, покращення іміджу, а в кінцевому підсумку — активізація подальшого розвитку економіки регіону має позитивно вплинути на загальний добробут населення, а отже й на купівельну спроможність, — зазначила перша заступниця голови ОДА Олена Бойко. — Наші виробники готові допомогти зробити асортимент торговельної мережі більш різноманітним, цікавим та якісним. Тому всі їхні пропозиції буде враховано, узагальнено та передано керівництву мережі для продовження діалогу та взаємовигідної співпраці.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Чотири гектари чернігівської Кордівки віддали під урбан-парк

Чотири гектари чернігівської Кордівки віддали під урбан-парк 16:17

У лісопарку Кордівка у Чернігові планують збудувати урбан-парк.

ДБР прийшло з обшуками до Чернігівської міськради під час сесії

ДБР прийшло з обшуками до Чернігівської міськради під час сесії 15:38

У Чернігівській міськраді, де 27 січня проходить сесія, Державне бюро розслідувань проводить обшук.

За матеріалами СБУ засуджено іноземця, який закликав до розв’язування війни

За матеріалами СБУ засуджено іноземця, який закликав до розв’язування війни 12:00

За матеріалами Служби безпеки України Апеляційний суд Чернігівської області остаточно затвердив рішення про покарання іноземця – мешканця Чернігова за поширення публічних закликів до війни.

Тетянине свято на сцені філармонійного центру

Тетянине свято на сцені філармонійного центру 11:49

Віддані шанувальники творчості артистів Чернігівського обласного філармонійного центру завжди з нетерпінням чекають на 25 січня — Тетянин день.

Відкрита лекція співробітника Українського інституту національної пам’яті Сергія Бутка «Крути – бій за майбутнє»

Відкрита лекція співробітника Українського інституту національної пам’яті Сергія Бутка «Крути – бій за майбутнє» 10:45

«Без Крут навіть акт 22 січня був би документом без підпису, бо такі акти мало виголосити. Їх треба чинити…», - Євген Маланюк, письменник, сотник армії УНР

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини