Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 11 липня, 03:45:29

"Велике будівництво": реконструкція мосту через річку Лисогір

29.06.2021   11:40Агенцiя

Наприкінці травня цього року на автодорозі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка міст через річку Лисогір поблизу села Олексинці був закритий на реконструкцію. Стару споруду розібрали повністю. Зараз підрядник забиває палі під опори нового мосту.

Прослужив мостовий перехід через Лисогір більше ніж 50 років. Його експлуатаційний стан — 4-й, тобто передаварійний. Довжина — 46 метрів, матеріал — попередньо напружений залізобетон.

У процесі реконструкції мостову споруду оновлять повністю, відповідно до сучасних норм навантаження та безпеки дорожнього руху.

Підрядна організація — ТОВ "ШБУ-77".

Об'їзд місця проведення ремонтних робіт здійснюється по тимчасовій дорозі, зведеній паралельно до старого мосту. Триватиме реконструкція орієнтовно до жовтня 2021 року.

Наразі на території Чернігівської області на трасі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка в процесі реконструкції три мости через р. Удай, міст через р. Лисогір, шляхопровід через залізницю біля м. Прилуки. На мосту через Удай біля с. Манжосівка роботи майже завершені, на мосту через Удай біля с. Переволочна споруджується тимчасова об’їзна дорога. Поблизу Прилук, у зв’язку з реконструкцією на мосту через Удай та шляхопроводу через залізницю, дорога закрита для проїзду.

Нагадаємо: на виконання програми Президента України "Велике будівництво" у 2021 році на Чернігівщині планується відремонтувати 182 кілометри доріг державного значення, капітально оновити 9 мостів і 5 — реконструювати.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.

Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10

Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.

У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.

У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.

Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).