Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 січня, 13:52:57

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення

24.06.2021   15:01Агенцiя

Чернігівська міська рада на засіданні 24 червня, відповідно до законодавства, дала дозвіл на створення органу самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові».

Рішення було винесене на розгляд після того, як до міської ради надійшли заява про створення цього ОСН і протокол відповідних зборів мешканців за місцем проживання зі списком учасників цих зборів. За результатами розгляду поданих документів, порушень вимог Закону при здійсненні ініціювання створення органу самоорганізації населення не виявлено.

Відповідно до рішення міської ради, разом з наданням дозволу на створення органу самоорганізації населення «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові»:
    - визначено територію діяльності цього органу самоорганізації населення в межах будинків №№ 3, 5, 5-А, 9, 9-А, 15, 19, 2, 4, 4-А, 8 по вул. Приміській в м. Чернігові;
    - визначені основні напрямами діяльності органу самоорганізації населення: створення необхідних умов для участі жителів у вирішенні питань місцевого значення в межах Конституції України та законів України; задоволення соціальних, побутових та інших потреб жителів шляхом сприяння у наданні їм відповідних послуг; участь у реалізації соціально-економічного, культурного розвитку відповідної території, інших місцевих програм;
    - основними повноваженнями органу самоорганізації населення «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові» визначені власні повноваження органу самоорганізації населення, передбачені частиною 1 статті 14 Закону України «Про органи самоорганізації населення».

Правовий статус, порядок організації та діяльності органів самоорганізації населення визначається Законом України «Про органи самоорганізації населення».

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Панічний розлад та як із ним впоратися

Панічний розлад та як із ним впоратися 12:34

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, приблизно 264 млн людей у світі — що складає 3,6% населення планети — мають панічні розлади.

Особу, яка викрала грошові кошти з картки лікаря засуджено до позбавлення волі.

Особу, яка викрала грошові кошти з картки лікаря засуджено до позбавлення волі. 12:29

За процесуального керівництва Чернігівської окружної прокуратури особу, яка перебуваючи у лікарні викрала в лікаря картку та зняла з неї грошові кошти, засуджено до позбавлення волі.

Чернігівською окружною прокуратурою до суду направлено обвинувальний акт відносно мешканки м.Черніговаза шахрайство

Чернігівською окружною прокуратурою до суду направлено обвинувальний акт відносно мешканки м.Черніговаза шахрайство 12:22

Чернігівською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно 20-річної місцевої жительки за заволодіння чужим майном шляхом обману, вчиненому повторно, за попередньою змовою групою осіб (ч.2 ст.190 КК України).

Пройшло обговорення реформи шкільного харчування

Пройшло обговорення реформи шкільного харчування 12:17

На Чернігівщині Держпродспоживслужба спільно з громадською спілкою «СФЕРО» організували зустріч з освітянами Борзнянської громади щодо реформи шкільного харчування

Виставка «Кольоровий світ Ростислава Палецького» у Чернігівському музеї-заповіднику М.М.Коцюбинського

Виставка «Кольоровий світ Ростислава Палецького» у Чернігівському музеї-заповіднику М.М.Коцюбинського 12:01

19 січня в Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.М.Коцюбинського було відкрито виставку художніх робіт «Кольоровий світ Ростислава Палецького».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини