Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 січня, 17:58:18

Органи системи правосуддя всіх новостворених районів - під захистом Служби судової охорони

24.06.2021   12:48Агенцiя

Відсьогодні під надійний захист співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області перейшла ще одна потужна судова установа - Прилуцький міськрайонний суд.

Він став 16 об'єктом в області, де відповідальність за громадський порядок і безпеку громадян несуть співробітники Служби судової охорони. На перспективу, згідно нового адміністративно - територіального устрою, Прилуцький суд має отримати статус окружного.

Привітати колектив суду зі знаковою подією і представити нових співробітників завітав заступник начальника теруправління (зі служби) полковник Валерій Голець.

- Усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю, - саме з цих слів розпочинається текст присяги співробітника Служби судової охорони, - почав свій виступ Валерій Голець. - Хочу, щоб ви - судові охоронці, у будь-якій ситуації - йдучи на службу, чи повертаючись додому, завжди пам'ятали ці слова.

Керівник запевнив, що рівень професійної підготовки особового складу і попередній досвід роботи в правоохоронних органах забезпечуватимуть належне виконання службових завдань і надійну охорону довіреного їм об'єкта. І висловив сподівання, що судові охоронці стануть невід'ємною частиною колективу суду.

Вітаючи нових співробітників, в. о. голови суду Максим Циганко зауважив, що попереду всіх чекає багато роботи.

- Робота у суді - досить неординарна. Дуже рідко людина приходить сюди з позитивом. Крім того, наш суд є доволі великим, як по ступеню навантаженості, так і по кількості відвідувачів, - зауважив Максим Циганко. - Кожен з вас займав певні пости в силових та правоохоронних структурах. Знаєте, як відбувається комунікація в суді, наскільки суспільно важливим і відповідальним є судочинство, які виклики стоять перед нами. Бажаю вам максимально оперативно і конструктивно на них реагувати, щоб нашу спільну роботу завжди супроводжували взаємодопомога, повага та розуміння.

Користуючись нагодою, Валерій Голець виконав традиційну для судових охоронців місію - вручив виконувачу обов'язки символічний знак, а жіночому колективу - квіти.

Завершили урочистості презентацією засобів спеціального призначення, що використовуються судовими охоронцями під час звичайного і посиленого варіантів несення служби.

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини