Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 січня, 09:39:11

Прилуки: перше засідання конкурсної комісії

24.06.2021   10:52Агенцiя

23 червня в сесійній залі Прилуцької міської ради відбулося перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття посади директора Прилуцької міської центральної бібліотеки ім. Л.Забашти.

У ході роботи секретар конкурсної комісії Мовчан Катерина Володимирівна, начальник відділу культури і туризму Прилуцької міської ради, призначена рішенням виконавчого комітету міської ради від 08 червня 2021 року №182, ознайомила членів комісії з порядком денним:

Про обрання голови конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на посаду директора Прилуцької міської центральної бібліотеки ім. Л.Забашти.

Про розгляд документів, поданих кандидатом на посаду директора Прилуцької міської центральної бібліотеки ім. Л.Забашти.

Про визначення дати другого засідання комісії.

За результатами засідання ухвалені рішення:

    Обрати головою конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на посаду Прилуцької міської центральної бібліотеки ім. Л.Забашти Касьян Юлію Миколаївну;

    Визнати документи, подані Зубко Людмилою Іванівною такими, що відповідають кваліфікаційним вимогам та допустити Зубко Л.І. до участі у конкурсі на посаду директора Прилуцької міської центральної бібліотеки ім. Л.Забашти.

    Провести друге засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на посаду директора Прилуцької міської центральної бібліотеки ім. Л.Забашти 30 червня 2021 року о 09.00 у сесійній залі міської ради; визначити регламент заслуховування публічної презентації проекту програми розвитку закладу на п’ять років – до 15 хвилин, проведення співбесіди з кандидатом на посаду директора Прилуцької міської центральної бібліотеки ім. Л.Забашти - до 7 хвилин.

За інформацією відділу культури і туризму Прилуцької міської ради

Останні новини Чернігівщини

Прокуратура подаватиме апеляцію на рішення суду про звільнення з під варти депутата, підозрюваного у скоєнні ДТП зі смертельним наслідком

Прокуратура подаватиме апеляцію на рішення суду про звільнення з під варти депутата, підозрюваного у скоєнні ДТП зі смертельним наслідком 09:39

Прокурори оскаржуватимуть в апеляційному порядку рішення Новозаводського районного суду м. Чернігова від 25 січня, яким депутата Бахмацької міської ради, підозрюваного у порушенні правил дорожнього руху, скоєними в стані алкогольного сп’яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України), звільнено з під варти під цілодобовий домашній арешт.

ТОП-10 місць для відвідування на Чернігівщині

ТОП-10 місць для відвідування на Чернігівщині 09:34

Чернігівщина – край із багатою історією. Тут збереглися стоянки первісних людей та собори князівських часів, палаци аристократів та монастирські підземелля.

Майже 16 тис. вакансій подали роботодавці Чернігівщини до служби зайнятості торік

Майже 16 тис. вакансій подали роботодавці Чернігівщини до служби зайнятості торік 09:30

За видами економічної діяльності найбільше вакансій пропонувались у сільському господарстві (21,1%), на підприємствах переробної промисловості (15,6%), у сфері торгівлі (12,6%).

Вбивство та замах на вбивство поліцейських в Чернігові – судитимуть чотирьох осіб

Вбивство та замах на вбивство поліцейських в Чернігові – судитимуть чотирьох осіб 09:17

Чернігівська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно трьох підлітків та вісімнадцятирічного юнака за фактами вбивства особи та незакінченого замаху на вбивство двох осіб за попередньою змовою групою осіб, а також відкритого заволодіння чужим майном (ч.3 ст.15 п.1, п.12 ч. 2 ст.115, п. 12 ч. 2 ст. 115, ч. 2 ст. 186 КК України).

Станом на 27 січня в Україні зафіксовано 32393 новий випадок COVID-19

Станом на 27 січня в Україні зафіксовано 32393 новий випадок COVID-19 09:07

32 393 нові випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 26 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 4 847 дітей та 797 медпрацівників.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини