Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 жовтня, 00:33:40

Виявлено 15 нових випадків COVID-19

23.06.2021   17:47Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 23 червня в області зафіксовано 15 нових випадків COVID-19.

ПЛР-дослідження підтвердили захворювання у трьох ніжинців та одного жителя Прилук. Також захворіли п’ятеро мешканців Бахмацького району, по одному — у Бобровицькому та Корюківському районах, по дві особи — у Куликівському та Менському. на госпіталізації перебувають шестеро осіб, інші знаходяться на амбулаторному лікуванні.

На жаль, маємо один летальний випадок. Від ускладнень, спричинених вірусом COVID-19, померла 82-річна чернігівка. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлої.

За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужали 88 хворих. З них 17 чернігівців, п’ятеро ніжинців та двоє прилучан, 29 жителів Бахмацького району. Ще по троє жителів одужали у Чернігівському та Срібнянському районах, по двоє — у Бобровицькому, Борзнянському, Ічнянському, Козелецькому, Корюківському, Куликівському, Менському, Новгород-Сіверському, Носівському, Прилуцькому, Сосницькому та Сновському районах, по одному — в Городнянському районі, Коропському, Ніжинському, Ріпкинському та Семенівському. При цьому 13 осіб перебували на лікуванні в закладах охорони здоров’я.

Загалом на Чернігівщині 57 452 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 55 620 пацієнти одужали;
– 296 — лікується амбулаторно;
– 79 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 1358 летальних випадків;
– 99 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в області провели понад півтори тисячі досліджень.

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10

Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.

Призначено нового керівника Чернігівської окружної прокуратури 08:39

Керівник Чернігівської обласної прокуратури Сергій Дейнека представив колективу Чернігівської окружної прокуратури нового керівника – Дениса Тетеніча.

Зловживання, привласнення бюджетних коштів, порубки та безпідставні бронювання –прокурори Чернігівщини викрили чергові фактипротиправної діяльності. Понад 107 млнгрн збитків 17:35

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у взаємодії зіншими правоохоронними органами області повідомили про підозру29особам, серед яких очільник міста, депутат місцевої ради, начальники управлінь міських рад, керівниця освітнього закладу, майстер лісу,колишні працівники виправної колонії, директори товариств та підприємці. Загальна сума завданих збитків становить понад 107 млн грн.

До уваги пасажирів "Укрзалізниці" — зміни руху поїздів на Ніжинському напрямку 16:59

АТ «Українська залізниця» повідомляє, що через ворожі обстріли рух поїздів на Ніжинському напрямку обмежено. Поїзди курсують із затримкою:

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини