Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 січня, 18:53:58

Для вдосконалення системи перевезень громадським транспортом у Чернігові проводять наукове дослідження

23.06.2021   10:00Агенцiя

У Чернігові з метою вдосконалення системи міських пасажирських перевезень проводять наукове дослідження, замовником якого є міське управління ЖКГ, а виконавцем – Чернігівська Політехніка.

Перший етап цього дослідження - фіксацію пасажиропотоку - здійснили 16 та 17 червня. Молодих людей, які записували дані про посадку і висадку пасажирів протягом усього рейсу на кожному маршруті, у ці дні в громадському транспорті нашого міста міг побачити кожен.

За словами керівника науково-дослідної роботи доцента НУ "Чернігівська Політехніка" Артема Тарасенка, проведені дослідження дозволять суттєво покращити пасажироперевезення в Чернігові.

Перший етап дослідження – це підрахунок загального пасажиропотоку. Наступний етап – це опитування серед пасажирів про маршрути, якими вони найчастіше користуються, райони, які відвідують, а також загальну задоволеність міським транспортом.

На основі реалізованих досліджень буде складедена техніко-економічна характеристика старих маршрутів та розроблені нові маршрути, з урахуванням міського пасажиропотоку. Також ми маємо на меті створити інтерактивну модель, спеціальну комп’ютерну програму, яка буде симулювати перевезення пасажирів. Саме за допомогою інтерактивної моделі ми зможемо зрозуміти, які нові маршрути потрібні місту, а також який тип транспорту і якої місткості використовувати на тому чи іншому маршруті, - резюмував Артем Тарасенко.  

Варто відзначити, що таке дослідження у Чернігові проводять удруге. Перше було навесні 2013 року. Тоді Чернігівська Політехніка опублікувала монографію з усіма даними і пропозиціями щодо нової мережі. Ці рекомендації впровадили частково - зокрема, створили 11-й тролейбусний маршрут і відновили 9-й, об’єднавши його з другим. А також - запустили маршрут 9А.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині торік майже 2,5 тис. безробітних пройшли професійне навчання

На Чернігівщині торік майже 2,5 тис. безробітних пройшли професійне навчання 16:34

Протягом 2021 року 2463 безробітних набували нових професій та підвищували кваліфікацію за направленням обласної служби зайнятості. Усі - на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця.

На Чернігівщині фахівці Держпродспоживслужби взяли участь у зборах пасічників Понорницької територіальної громади

На Чернігівщині фахівці Держпродспоживслужби взяли участь у зборах пасічників Понорницької територіальної громади 16:31

16 січня у приміщенні Понорницької селищної ради пройшли збори пасічників територіальних громад Новгород-Сіверського району.

Аудитори Чернігівщини протягом січня – грудня 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 61 млн грн

Аудитори Чернігівщини протягом січня – грудня 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 61 млн грн 16:27

За результатами проведених протягом січня – грудня 2021 року заходів державного фінансового контролю фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 192,5 млн грн, та втрат через неефективні управлінські рішення на суму понад 1,3 млрд грн.

Чернігівський обласний театр ляльок ім. Олександра Довженка взяв участь у святковій акції «Різдвяний караван казок» для дітей, які проживають на прифронтових територіях Донбасу

Чернігівський обласний театр ляльок ім. Олександра Довженка взяв участь у святковій акції «Різдвяний караван казок» для дітей, які проживають на прифронтових територіях Донбасу 16:13

У Різдвяні Новорічні свята уся малеча країни чекає на диво і казку. Та особливої уваги і позитивних святкових емоцій потребують діти, які проживають на прифронтових територіях Донбасу.

Військовослужбовця засуджено за неодноразове залишення місця служби: 3 роки за гратами

Військовослужбовця засуджено за неодноразове залишення місця служби: 3 роки за гратами 16:08

За публічного обвинувачення Чернігівської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця військової служби за контрактом, який повторно ухилявся від військової служби, вже маючи вирок за аналогічний злочин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини