Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 січня, 02:52:53

Земельні махінатори на Чернігівщині: самозванці зареєстрували клон компанії матері покійного нардепа Давиденка і хочуть приборкати земельний банк

22.06.2021   12:01Агенцiя

Родина покійного нардепа Валерія Давиденко намагається протидіяти махінаторам, які створили клон на їх компанію "Агродім" і тепер хочуть приборкати їх земельний банк.

Мова про Бахмацький район Чернігівщини. Там вже понад 15 років працює сільгосппідприємство "Агродім", яке арендує землю у місцевих. Компанія належить матері Валерія Давиденко Валентині. Проте нещодавно махінатори створили клон компанії і назвали її "Агродім." ( з крапкою у назві). Представники компанії-клону обходять людей і пропонують їм перезаключити договори оренди землі з ними, начебто на більш вигідних умовах. При цьому людям вони розповідають, що "Агродім" і "Агродім." ( з крапкою) – це та сама компанія, тому турбуватися не варто. Але це не так.

"Махінатори ходять до людей і пропонують підписати з ними договори оренди землі начебто на більш вигідних умовах. При цьому переконують, що вони - це той же самий "Агродім", з яким люди працюють вже не один рік і який належить родині покійного нардепа Валерія Давиденко", - каже дружина покійного політика Людмила Давиденко.

Юрист родини Давиденко Ганна Сергієнко каже, що люди налякані, тому що не впевнені, які саме договори вони підписали, адже підписані примірники їм так і не повернули.

"Під приводом збільшення відсоткової ставки ці особи - які використали комерційну назву "Агродому", який роками напрацьовував репутацію, скористалися довірою вашою і ви підписали договори і навіть не отримали свій екземпляр. І до сих пір не знаєте, а що було в тому договорі, чи то збільшення оренди, чи то дарування землі. Люди питають, а може я підписав договір купівлі - продажу", - розповіла юрист.

За словами Людмили Давиденко, представники компанії - клону під назвою "Агродім." виплачують людям пайові кошти за наступний рік, при цьому не зібравши врожай. Вона припускає, що саме так роблять справжні крадії, які не піклуються про долю земель і сподіваються здати їх в субаренду. Та головне, у змові з махінаторами проявив себе директор підприємства Олександр Рубан.

"Я отримала підтвердження, що нинішній керівник компанії "Агродім" вчиняє дії, які носять характер злочину і він спричиняє збитки нашій компанії, яка багато років напрацьовувала авторитет і заслужену повагу мешканців. Що ми маємо у сухому залишку: Олександр Рубан умисно, не повідомляючи про наявність новоствореної компанії "Агродім." підсовує людям документи і за допомогою грошових заохочень примушує їх одномоментно розірвати договори і підписати їх з клоном "Агродім.", - наголосила Давиденко.

Той факт, що людей дурять підтверджують і самі пайовики.

"Ми думали, що це "Агродім". Я думала, що це Валерія Миколайовича", - прокоментувала жителька села Стрільники Надія Коляда.

https://www.unn.com.ua/uk/exclusive/1933244-zemelni-makhinatori-na-chernigivschini-samozvantsi-zareyestruvali-klon-kompaniyi-materi-pokiynogo-nardepa-davidenka-i-khochut-priborkati-zemelniy-bank

Останні новини Чернігівщини

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля 14:02

20 січня в Ладанській територіальній громаді відкрили Центр культури та дозвілля.

Дует

Дует "Інша тиша" презентував свій новий альбом 14:00

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського відбулась презентація другого альбому «Потяг» дуету «Інша Тиша».

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 13:44

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 21 січня по 8:00 22 січня 2022 року

Завдяки черговому етапу реконструкції Журавської школи дітлахи навчаються у теплі і комфорті

Завдяки черговому етапу реконструкції Журавської школи дітлахи навчаються у теплі і комфорті 13:43

Оновленння будівлі одного з найбільших сільських освітніх закладів громади – Журавського, триває вже кілька років поспіль.

У Ніжиніській громаді оптимізують шкільну мережу: закриють школи №12 та 4

У Ніжиніській громаді оптимізують шкільну мережу: закриють школи №12 та 4 11:43

20 січня відбулося засідання чергової 19 сесії Ніжинської міської ради.