Щорський район: пожежа виробничого цеху
30 жовтня о 04:57 на пункт зв’язку 8-ї державної пожежно-рятувальної частини у Щорському районі надійшло повідомлення про пожежу виробничо-складського приміщення “ТОВ ЯСІН-ЕКО” по вул. Щорса, с. Гута-Студенецька.
Виявив її директор цеху по виготовленню пілетів, який негайно і викликав рятувальників.
На гасіння пожежі залучалось 2 відділення державного пожежно-рятувального посту м. Щорс та ПСО с. Тихоновичі. Як з’ясували працівники Управління Держтехногенбезпеки, причиною пожежі послужило коротке замкнення електромережі. Внаслідок чого вогнем знищено 250 кв.м. покрівлі виробничого цеху та пошкоджено стіни, гранулятор ОГМ-0,8, електричну проводку та обладнання цеху. Нащастя жертв та постраждалих немає.
Завдяки оперативним та злагодженим діям рятувальників пожежу ліквідовано та врятовано одну будівлю, сушильний агрегат СБ-1,5 та готову продукцію на загальну суму 200 тис. гривень. Збитки завдані вогнем на даний час встановлюються.
У зв’язку з цим, Управління Держтехногенбезпеки у Чернігівській області звертається до населення та керівників підприємств з проханням завчасно проводити профілактичні заходи, щодо безпечної експлуатації електромережі, а також неухильно дотримуватися вимог правил пожежної безпеки.
Пресс-служба
Управління Держтехногенбезпеки
у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.