Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 березня, 12:21:24

В Україні зафіксовано 1188 нових випадків захворювання на COVID-19

17.06.2021   08:21Агенцiя

Серед них - 62 дитини та 6 медпрацівників.

Також за минулу добу:
◾ госпіталізовано – 601 особу;
◾ летальних випадків – 55;
◾ одужало – 4 682 особи;

За добу протестовано:
✔️ методом ПЛР – 27 036 осіб,
✔️ методом ІФА – 10 538 осіб,
✔️ експрес-тестами – 17 722 особи.

За весь час пандемії в Україні:
🔸 захворіло – 2 227 225 осіб;
🔸 одужало – 2 145 660 осіб;
🔸 летальних випадків – 51 902;
🔸 проведено ПЛР-тестувань – 10 603 856.

За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у м. Київ (251), Харківській (96), Дніпропетровській (78), Київській (60) та Запорізькій (58) областях.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські важкоатлети вибороли медалі на Кубку України 10:20

У Луцьку з 23 до 28 лютого відбувається Кубок України з важкої атлетики, де чернігівські важкоатлети вдало виступили та здобули нагороди різного гатунку:

На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців за порушення правил поводження із боєприпасами, внаслідок чого травмовано чотирьох малолітніх дітей 10:19

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону двох військовослужбовців визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 414 КК України (порушення правил поводження із боєприпасами, що заподіяло тілесні ушкодження кільком особам).

Надзвичайні події в області за останню добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

2 березня: цей день в Україні і світі

2 березня: цей день в Україні і світі 08:15

День 1468 Російська агресія - Day 1468 Russian aggression

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини