Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 січня, 13:57:24

Протягом січня-травня фахівці Держпродспоживслужби Чернігівщини перевірили майже 80 суб’єктів господарювання

16.06.2021   08:41Агенцiя

За 5 місяців нинішнього року спеціалісти відділу контролю у сфері торгівлі, робіт та послуг Управління захисту споживачів здійснили 77 перевірок суб’єктів господарської діяльності щодо виконання норм законодавства про захист прав споживачів.

Порушення виявлені на 43 підприємствах.

Загалом від початку року виявлено 47 видів порушень, які стосувались, зокрема, відсутності необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації, реалізації продукції без документів, що підтверджують якість та безпеку товарів (робіт, послуг), невиконання приписів про усунення порушень прав споживачів, порушень умов договору про виконання роботи, надання послуги між споживачем і виконавцем. Крім того, фіксувались такі порушення, як несвоєчасне виконання гарантійних зобов’язань, неналежним чином оформлений куточок споживача, надання неякісних житлово-комунальних послуг, неналежне нарахування оплати за опалення місць загального користування, неякісне надання послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом тощо.

Протягом січня-травня до Управління захисту споживачів надійшло на розгляд 187 письмових звернень (на 26 більше, ніж за відповідний період торік). 153 з них були розглянуті, 99 – задоволені. За результатами розгляду звернень споживачам повернуто понад 116 тисяч гривень (торік ця сума склала близько 75 тисяч гривень).  

За результатами перевірок до 21 особи застосовано адміністративні стягнення у вигляді штрафів на загальну суму 5,491 тисяч гривень і до 11 суб’єктів господарювання - адміністративно-господарські санкції на загальну суму 54,18 тисяч гривень. Суб’єктам господарювання видано 21 припис про припинення порушень прав споживачів.

Останні новини Чернігівщини

Панічний розлад та як із ним впоратися

Панічний розлад та як із ним впоратися 12:34

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, приблизно 264 млн людей у світі — що складає 3,6% населення планети — мають панічні розлади.

Особу, яка викрала грошові кошти з картки лікаря засуджено до позбавлення волі.

Особу, яка викрала грошові кошти з картки лікаря засуджено до позбавлення волі. 12:29

За процесуального керівництва Чернігівської окружної прокуратури особу, яка перебуваючи у лікарні викрала в лікаря картку та зняла з неї грошові кошти, засуджено до позбавлення волі.

Чернігівською окружною прокуратурою до суду направлено обвинувальний акт відносно мешканки м.Черніговаза шахрайство

Чернігівською окружною прокуратурою до суду направлено обвинувальний акт відносно мешканки м.Черніговаза шахрайство 12:22

Чернігівською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно 20-річної місцевої жительки за заволодіння чужим майном шляхом обману, вчиненому повторно, за попередньою змовою групою осіб (ч.2 ст.190 КК України).

Пройшло обговорення реформи шкільного харчування

Пройшло обговорення реформи шкільного харчування 12:17

На Чернігівщині Держпродспоживслужба спільно з громадською спілкою «СФЕРО» організували зустріч з освітянами Борзнянської громади щодо реформи шкільного харчування

Виставка «Кольоровий світ Ростислава Палецького» у Чернігівському музеї-заповіднику М.М.Коцюбинського

Виставка «Кольоровий світ Ростислава Палецького» у Чернігівському музеї-заповіднику М.М.Коцюбинського 12:01

19 січня в Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.М.Коцюбинського було відкрито виставку художніх робіт «Кольоровий світ Ростислава Палецького».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини