Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 січня, 08:54:15

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині

15.06.2021   09:45Агенцiя

Деякі боржники зневажливо ставляться до обов’язку сплачувати аліменти, а інколий навмисно приховують правдиву інформацію про розмір своїх доходів та місце проживання.

Проте, звернувшись додержавної виконавчої служби, родина отримує шанс повернути дитячі кошти навіть, якщо вони не перераховувались протягом років.
Варто зазначити, що завдяки розробленій дієвій системі законодавчого примусу у боржників не залишається іншого виходу як розпочати належне фінансове забезпечення родини.

«Так, за 5 місяців накладені арешти на майно й банківські рахунки, а також обмеження деяких прав неплатників, допомогли повернути в сім’ї на Полтавщині понад 121 мільйон гривень аліментів, на Сумщині – близько 89 мільйонів гривень та більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині», – зазначила Ірина Свистун, керівник Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми).

До речі, загалом фахівці Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) з початку 2021 року стягнули аліментну заборгованість на суму майже 285 мільйонів гривень.

Останні новини Чернігівщини

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56

22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.

Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54

Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.

Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52

Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51

У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини