Спільне дозвілля співробітників кримінально-виконавчої інспекції Чернігівської області
Колектив кримінально-виконавчої інспекції Чернігівської області щоденно працює в напруженому режимі та прагне досягти максимальних результатів.

Тому дуже багато їх особистого часу присвячено саме роботі, але дуже важливо організувати спільний відпочинок, відвідати цікаві місця, отримати нові враження.
Місто Чернігів перехоплює подих, воно ніби наскрізь просочене історичними подіями, загадковими міфами та переказами. Гармати, які стоять на Валу над річкою Десна, маленькі церкви та величні собори, парки, музеї, пам’ятники – вся ця краса зустрічає гостей ще при в’їзді до стародавнього міста України й одного з найдавніших міст Європи.
Проте більшість співробітників служби відвідують Чернігів лише по роботі, перебуваючи у службових відрядженнях і мало хто милувався цим древнім містом, відвідував його славетні храми і музеї. Саме тому, за ініціативою керівництва управління ДПтС України в Чернігівській області та за підтримки Чернігівського обласного профспілкового комітету, виділивши день відпочинку, для співробітників кримінально-виконавчої інспекції Чернігівської області було організовано екскурсійну програму по визначним місцям Чернігова.
Знайомство з минулим Чернігова розпочалося з Валу. Це найдавніша частина міста, його колиска, духовний і протягом багатьох століть адміністративний центр. Не випадково саме тут сконцентровано найбільше історичних будівель та музеїв. Серед них особливе місце посідає величний Спаський собор – найдавніший зі збережених на Русі.
Велике враження отримали від Чернігівського колегіума XVII – XVIII ст., познайомилися з історією Борисоглібського собору XII ст.
Також відвідали Чернігівський обласний історичний музей ім. В.В. Тарновського. Під час екскурсії музеєм, співробітники дізнались, що музейне зібрання нараховує понад 170 тисяч одиниць зберігання і має не регіональне, а загальноукраїнське значення. Завдяки різноманітності та якості своєї збірки Чернігівський історичний музей входить до двадцятки провідних музеїв України.
Учасники групи зазначили, що екскурсійна програма була надзвичайно змістовною і насиченою. А начальник сектору кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Чернігівській області Євген Скалюн додав: “Це не останній колективний захід для персоналу, тому що ніщо так не згуртовує колектив, не дарує радість життя як сумісне дозвілля та отримані від нього позитивні емоції”.
Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.

єРобота на Чернігівщині: результати програми «Власна справа» 14:42
Грантова програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», яку адмініструє Державна служба зайнятості, - не просто про гроші, а про довіру та можливості, про людей та бізнес, які працюють у найважчі часи і мотивують інших.