Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 листопада, 20:57:39

СБУ блокувала канал контрабанди вибухових речовин та нелегальної міграції іноземців через державний кордон України

11.06.2021   08:56Агенцiя

На Чернігівщині співробітники Служби безпеки України викрили і блокували канал контрабанди вибухових речовин та нелегального переправлення осіб через державний кордон України до Російської Федерації.

За попередніми даними досудового розслідування до організації каналу причетні четверо мешканців прикордоння. «Замовлення» вони отримували через зв’язки у кримінальних колах.

Незаконне переправлення іноземців та переміщення вибухових речовини через державний кордон зловмисники здійснювали особисто в обхід встановлених пунктів пропуску.
Під час проведення низки обшуків у місцях проживання фігурантів вилучено 8 одиниць незареєстрованої вогнепальної зброї та набої до неї.

Вилучена зброя направлена для проведення експертизи.
В межах кримінального провадження, розпочатого за ч.2 ст. 201 (контрабанда) та ч.2 ст.332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України, вирішується питання щодо оголошення фігурантам про підозру у скоєнні злочинів. Тривають подальші слідчі дії для встановлення інших осіб, причетних до протиправної діяльності.

Заходи з викриття злочинної діяльності проводились під процесуальним керівництвом прокуратури Чернігівської області.

Пресслужба СБ України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21

Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.

У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39

Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.

Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17

Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами

Колектив Чернігівської обласної лікарні в чергове ділився своєю кров’ю 15:12

30 жовтня Чернігівська обласна лікарня спільно з Чернігівським обласним центром крові організували та провели день добровільної донації крові серед колективу медичного закладу. Метою заходу було залучення якомога більшої кількості здорових людей до донорства крові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини