Спеціалізована прокуратура відстояла в суді покарання військовому за умисне вбивство
08.06.2021 року ухвалою колегії суддів Чернігівського апеляційного суду залишено в силі вирок Чернігівського районного суду Чернігівської області.
Установлено, що військовослужбовець-
27.11.2017 суд першої інстанції визнав обвинуваченого винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України - умисне вбивство, та призначив йому покарання у виді позбавлення волі строком на 11 років. Обвинувачений своєї вини не визнав і подав до суду апеляцію з метою скасування вироку.
Завдяки ретельно зібраній доказовій базі, публічним обвинувачем - Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у військовій та оборонній сфері, Чернігівський апеляційний суд визнав доведеним повністю висунуте військовослужбовцю обвинувачення за ч. 1 ст. 115 КК України.
Суд також визнав законним вирок суду першої інстанції та призначене обвинуваченому покарання у виді 11 років позбавлення волі залишив без змін.
Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону
Останні новини Чернігівщини
В одному з ліцеїв Корюківської громади побудували протирадіаційне укриття за кошти державної субвенції 12:49
У межах робочого візиту в Корюківську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав один із ліцеїв, де оглянув новозбудоване протирадіаційне укриття.
На Чернігівщині адаптують освітні простори до викликів сучасності 12:23
Створення захищеного та безбар’єрного середовища в закладах освіти Чернігівської області залишається головним безпековим завданням для громад регіону.
Жителька Бахмача відкрила «Secret Bakery» завдяки мікрогранту від служби зайнятості 11:18
Авторські десерти, смачні солоні перекуси, ароматну каву та освіжаючі холодні напої: все це пропонують відвідувачам у кав’ярні-кондитерській «Secret Bakery». Для її відкриття жителька Бахмача Юлія Федай скористалася грантовою програмою «Власна справа» від служби зайнятості.
Стартує реалізація проєкту підтримки ветеранів та ветеранок, які повністю або частково втратили зір 10:57
З 1 липня 2026 починає діяти проєкт відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 травня 2026 року № 674 «Про затвердження Порядку реалізації спільного з Товариством Червоного Хреста України проєкту щодо надання підтримки окремим категоріям осіб, які повністю або частково втратили зір під час захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України», розроблений Міністерством у справах ветеранів спільно з Товариством Червоного Хреста України.