Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 09 червня травня по 8:00 10 червня 2021 року.
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 1 пожежу та 2 випадки виявлення і знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Дорожньо-транспортні пригоди – 2:
- в м. Носівка Ніжинського району (Носівська ТГ) по вул. Київській біля будинку №41 близько 04 год. 09 червня водій автомобіля «ВАЗ-2106», перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, виїхав на смугу зустрічного руху, здійснив наїзд на велосипедиста та поїхав з міста події. В результаті ДТП велосипедист отримав тілесні ушкодження.
- в с. Липове Прилуцького району (Талалаївська ТГ) по вул. Колгоспній о 17 год. 43 хв. 09 червня водій автомобіля «ВАЗ-21013» здійснив наїзд на велосипедиста. Внаслідок ДТП велосипедист від отриманих травм загинув на місці аварії.
Пожежі – 1:
- в с. Хрінівка Корюківського району (Сновська ТГ) о 20 год. 52 хв. 09 червня на відкритій території сталася пожежа дерева. Причина пожежі - розряд блискавки.
Виявлення та знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни – 2 :
- групою піротехнічних робіт та підводного розмінування ГУ ДСНС України у Чернігівській області о 16 год. 50 хв. 09 червня знищений артилерійський снаряд калібру 85 мм. часів Другої світової війни, який було виявлено 09 червня на відкритій території біля м. Ніжина Ніжинського району.
- групою піротехнічних робіт та підводного розмінування ГУ ДСНС України у Чернігівській області о 14 год. 10 хв. 09 червня знищено 2 снаряди РГД-33 часів Другої світової війни, які було виявлено 09 червня під час планового обстеження території біля с. Вербичі Чернігівського району (Ріпкинської ТГ).
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 11-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11 мкр/год., Ніжин – 13 мкр/год., Прилуки – 13 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 13 мкр/год, Семенівка – 13 мкр/год., Сновськ – 12 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 09 червня по 20 годину 10 червня очікується мінлива хмарність, вночі місцями невеликий дощ, вдень короткочасний дощ, гроза. Вітер північний 5-10 м/с. Температура вночі 10-15º, вдень 20-25º тепла.
По м. Чернігову очікується мінлива хмарність, вночі без істотних опадів, вдень короткочасний дощ, гроза. Вітер північний 5-10 м/с. Температура вночі 12-14º, вдень 21-23º тепла.
Останні новини Чернігівщини
Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36
У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.
На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.
17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.