Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 січня, 01:20:00

Сучасне обладнання для якісної діагностики

10.06.2021   07:55Агенцiя

Якісна діагностика — запорука ефективної профілактики та лікування хвороб. Для того, щоб вчасно та якісно діагностувати захворювання, у КНП «Ніжинський міський пологовий будинок» Ніжинської міської ради впроваджуються новітні технології, придбавається сучасне діагностичне обладнання, що дозволяє виконувати ефективну діагностику.

«Нещодавно ми отримали сучасний напівавтоматичний біохімічний аналізатор LabAnalyt 880, який призначений для кількісного аналізу крові, сироватки, плазми, сечі, спинномозкової рідини та інших біологічних рідин пацієнта. З допомогою цього приладу робиться аналіз різних  біологічних рідин, що допомагає проводити дослідження усіх органів і систем людини, яка має  порушення вуглеводного, білкового, пігментного обмінів.
Біохімічний аналізатор LabAnalyt 880 обладнаний сенсорним екраном, сучасною оптикою, мікрокомп’ютером, який може робити до 300 тестів, зберігаючи 30 000 протестованих результатів в пам’яті. Крім того, аналізатор має вбудований термостат, який підтримує температуру +37°C», — розповіла завідувачка клініко-діагностичної лабораторії КНП «Ніжинський міський пологовий будинок», лікарка вищої категорії Лариса Дмитренко.

Вона зазначила, що раніше біологічна рідина досліджувалася спеціалістами лабораторії на аналізаторі Mindray ВА-88, але він працює набагато повільніше у порівнянні з LabAnalyt 880, тобто витрачається набагато більше часу на проведення необхідних досліджень. Крім того, новий аналізатор дозволяє працювати з мікродозами матеріалу, що досліджується. «Для нас це дуже важливо. Бо набрати кров для дослідження у новонародженої дитини, особливо у недоношеної, вкрай важко. Щоб зробити аналіз крові на старому аналізаторі потрібно було мати 5 мл крові, а на новому – 1 мл, тобто у п’ять разів менше»,— підкреслила вона.

У комплекті з апаратом LabAnalyt 880 спеціалісти лабораторії отримали стартовий набір реагентів для біохімічних досліджень, який дозволяє якісно та швидко проводити обстеження роботи печінки, підшлункової залози тощо. Дослідження виконуються кінетичним методом, який раніше не використовували в лабораторії пологового будинку. Даний метод дозволяє значно скоротити час на проведення аналізів.

Біохімічний аналізатор LabAnalyt 880 у комплекті зі стартовим набором реагентів для проведення біохімічних досліджень коштує майже 69 тис. грн. Кошти на його придбання виділили з міського бюджету.

Останні новини Чернігівщини

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля 14:02

20 січня в Ладанській територіальній громаді відкрили Центр культури та дозвілля.

Дует

Дует "Інша тиша" презентував свій новий альбом 14:00

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського відбулась презентація другого альбому «Потяг» дуету «Інша Тиша».

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 13:44

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 21 січня по 8:00 22 січня 2022 року

Завдяки черговому етапу реконструкції Журавської школи дітлахи навчаються у теплі і комфорті

Завдяки черговому етапу реконструкції Журавської школи дітлахи навчаються у теплі і комфорті 13:43

Оновленння будівлі одного з найбільших сільських освітніх закладів громади – Журавського, триває вже кілька років поспіль.

У Ніжиніській громаді оптимізують шкільну мережу: закриють школи №12 та 4

У Ніжиніській громаді оптимізують шкільну мережу: закриють школи №12 та 4 11:43

20 січня відбулося засідання чергової 19 сесії Ніжинської міської ради.