Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 січня, 10:45:14

Прокуратура звернулася з позовом до суду про повернення 161 га земель дослідному господарству

10.06.2021   07:35Агенцiя

Козелецька окружна прокуратура звернулася з позовом до Господарського суду Чернігівської області про визнання незаконним та скасування наказу Головного управління Держгеокадастру в області, рішення про державну реєстрацію, а також повернення земельної ділянки.

Установлено, що згідно з державним актом на право постійного користування землею від 10.11.1995 Дослідному господарству «Чернігівське» Інституту садівництва Національної академії аграрних наук України передано земельну ділянку орієнтовною площею 161 га, яка відноситься до особливо цінних земель.

Водночас, наказом Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області за результатами інвентаризації земель у зв’язку із відсутністю оформлених правовстановлюючих документів, земельну ділянку фактично вилучено у сільськогосподарського підприємства.  

Таким чином ДП «Дослідне господарство «Чернігівське», яке є правонаступником ДГ «Чернігівське», було протиправно позбавлено прав на зазначену земельну ділянку сільськогосподарського призначення.

З метою усунення зазначених порушень та захисту порушених прав Державного підприємства Козелецька окружна прокуратура звернулася з позовом до Господарського суду Чернігівської області.

За інформацією Козелецької окружної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Олена Дмитренко: Критичної загрози немає, але ми маємо бути готові до будь–якого розв’язання ситуації

Олена Дмитренко: Критичної загрози немає, але ми маємо бути готові до будь–якого розв’язання ситуації 10:40

26 січня в Чернігівській облдержадміністрації зібралось чергове засідання Ради оборони області під головуванням голови ОДА В’ячеслава Чауса та голови обласної ради Олени Дмитренко.

27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту 10:35

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту запровадила Генеральна асамблея ООН Резолюцією № 60/7 від 1 листопада 2005 року.

Усі школи Чернігова через високий рівень захворюваності переходять на дистанційне навчання до 1 лютого

Усі школи Чернігова через високий рівень захворюваності переходять на дистанційне навчання до 1 лютого 10:33

У зв'язку з високим рівнем захворюваності на ГРВІ, грип та COVID, відповідно до рішення педагогічних рад закладів загальної середньої освіти міста з 27.01 до 01.02.2022 включно освітній процес у всіх школах Чернігова буде організовано з використанням дистанційних технологій для учнів всіх класів. Про це інформує Управління освіти Чернігівської міської ради.

У Ніжині думають над стратегією розвитку освіти

У Ніжині думають над стратегією розвитку освіти 10:30

За тиждень керівники навчальних закладів мають презентувати проєкти стратегічного розвитку шкіл, які вони очолюють

Сухополов'янська громада для підтримки місцевого пожежно-рятувального загону виділить 50 тисяч гривень

Сухополов'янська громада для підтримки місцевого пожежно-рятувального загону виділить 50 тисяч гривень 10:21

Сухополов'янська громада прийняла Програму з підтримки діяльності 12 ДПРЧ (м. Прилуки) 3 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області на 2022 рік

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини