Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 січня, 01:45:41

Ніжинський міськрайонний суд Чернігівської області перейшов під захист судових охоронців Чернігівщини

08.06.2021   10:42Агенцiя

Це 13 об’єкт в регіоні, який охоронятиметься професійним відомством, підпорядкованим судовій гілці влади.

Вранці до суду завітав начальник територіального управління в області полковник Служби судової охорони Олександр Рибак. Разом з т.в.о. голови Ніжинського суду Ігорем Карпусем він привітав суддівський корпус та працівників з цією важливою подією.

Саме в Ніжині дислокуватиметься командування другого підрозділу охорони. Підрозділ матиме стратегічне значення в роботі теруправління, адже до його підвідомчої зони увійде майже половина Чернігівської області.

За словами виконувача обов’язки голови суду, довірити Службі судової охорони вирішення безпекових питань всіх органів системи судової влади України – важливе й правильне рішення. Зрештою, такий крок сприятиме покращенню інституційної незалежності судів.

- Ми беззаперечно раді вітати представників Служби судової охорони, – зазначив Ігор Карпусь. - Завданням суду є забезпечення прав і свобод громадян. Тому дотримання громадського порядку в судовій залі, коли всі учасники процесу відчувають себе у безпеці, є необхідними умовами для відправлення незалежного правосуддя.

У свою чергу Олександр Рибак запевнив у готовності всебічно сприяти ефективній роботі судової установи.
- Наша задача, щоб суд і його апарат могли безпечно і спокійно виконувати свої обов'язки, працюючи на благо наших громадян і держави, щоб на шляху справедливого судочинства не виникало жодної загрози або перепони, – наголосив керівник судових охоронців. – Впевнений, що разом ми працюватимемо як злагоджений механізм, як одна родина, спільно вирішуючи всі проблемні питання.

На згадку про знакову подію Олександр Рибак вручив Ігорю Карпусю символічний знак. Не порушуючи доброї традиції, жіночий колектив привітали квітами.

Завершили урочистості презентацією засобів спеціального призначення, що використовуються судовими охоронцями під час несення служби. Показали як виглядає однострій, знаки розрізнення, індивідуальні засоби бронезахисту тощо.

Останні новини Чернігівщини

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней 17:14

Епізоотична ситуація по інфекційних захворюваннях у галузі тваринництва Чернігівської області на початок 2022 року залишалась стабільною і контрольованою, що свідчить про значний обсяг профілактичних заходів, здійснених фахівцями Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини протягом минулого року.

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху 13:05

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру в селі Яворів Львівської області у період з 18 по 22 січня 2022 року відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

 Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» 12:59

На сайті Чернігівської облдержадміністрації розміщена брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни». Це стислий посібник з порадами, як захистити себе під час небезпечних подій.

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно 12:51

1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту. Її перший етап охопить дітей віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні.

Зміна імені – популярна послуга юстиції

Зміна імені – популярна послуга юстиції 12:44

У 2021 році на теренах Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)відділами державної реєстрації актів цивільного стану було зафіксовано більше тисячі звернень про зміну прізвища, імені або по батькові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини